Atlikėja Justė Starinskaitė: esu jaunas žmogus, kuris vis dar ieško savęs (FOTO)

Gražioji „Saulės Kliošo“ vokalistė ne vieną žavi savo energija ir nuostabiu balsu. Šį kartą atlikėja kalba apie savo muzikinę veiklą ir išduoda, kas ją labiausiai įkvėpia. Gal tave taip pat?

Prieš metus akis užkliuvo už pranešimų, kad verčiate naują karjeros puslapį: pradedate ir solinę karjerą. Kaip ji sekasi?

Viską darau labai savarankiškai, neturiu nei prodiuserių nei vadybininkų. Viskas sekasi, tik labai iš lėto... Nesinori nieko žadėti, bet visus šiuos metus noriu skirti kūrybai ir muzikinei veiklai. Todėl tikiu, ateitis tikrai šviesi.

Nesenai pristatėte dainą „Ar tu jauti“, kuri sukurta jau prieš 3 metus. Kodėl taip ilgai laukėte? „Tamstos“ klube ją išgirdau lygiai prieš metus ir, jei neklystų, pristatei ją kaip labai asmenišką?

Ši daina man labai svarbi, nes joje gyvena daug atsiminimų, daug asmeniškumų, persipynusių jausmų. Taip pat, manau kad ji viena geriausių Saulės Kliošo parašytų dainų. Norėjosi nufilmuoti klipą ir norėjosi, kad metus būtų palankus.

Taip pat norėjosi, kad grupėje išsispręstų tam tikri dalykai ir klausimai. Dėl šių priežaščių ją išleidome po kiek laiko. Tačiau ji galėjo būti niekada taip ir neišleista...Uždaryta stalčiuje ir pamiršta. Todėl nuoširdžiai džiaugiuosi.

Justė Starinskaitė
Justė Starinskaitė
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Jūs esate viena iš to nedaugelio žinomų žmonių šalyje, prie kurių tiesiog nelimpa jokie skandalai, etiketės ir pan. Ar tai natūraliai pavyksta, o gal turite stiprią viešųjų ryšių kompaniją, kuri rūpinasi jūsų įvaizdžiu?

Jei labai nuoširdžiai, nesijaučiu labai žinoma. Stengiuosi daryti tik tai, kas yra kokybiška, dalyvauti ten, kur manęs tikrai reikia ar man nuoširdžiai įdomu. Renginių metu nesiekiu išpopuliarėti, nelabai daug reiškiuosi, kritikuoju, dažnai savo mintis ir pastebėjimus pasilaikau sau. Savo asmeninį gyvenimą laikau sau... dėl šių priežaščių manau, kad žiniasklaidai nesu labai įdomi. Ką galėjo išpešti, tą ir išpešė.

Ar laikote save stipria vokaliste?

Kiekvienam žmogui sąvoka stiprus vokalistas yra vis kitokia. Nemanau, kad esu labai stipraus balso savininkė, tačiau turiu tam tikrų savybių, kurios patenka į gero vokalisto sąrašą. Matyt, dėl to tu rašai, o žmonės skaito šį interviu, žiūri vaizdo įrašus, seka, ateina į koncertus (šypsosi).

Kas yra jūsų kūrybos įkvėpimo šaltinis? Nebūtinai kūrybos, tiesiog gal Tave įkvėpia kažkokie filmai, kitų atlikėjų muzika ir pan.

Žinoma, kitų atlikėjų muzika labai įkvėpia net tik kurti, bet ir tobulėti. Gerų, man patinkančių atlikėjų gyvi pasirodymai mane taip paveikia, kad aš jų metu dažnai net apsiverkiu... Grįžusi namo noriu dainuoti ir dar daugiau rašyti, kurti, koncertuoti.

Taip pat labai įkvėpia asmeniniai išgyvenimai, įkvėpia ir vienatvė. Man patinka pabūti su savimi ir savo mintimis. Daug kas mane įkvėpia, net ir gražusis ruduo.

Justė Starinskaitė
Justė Starinskaitė
Klubas.lt (M.Jurkutės nuotr.)

Justės Starinskaitės nėra televizijoje. Ar specialiai atsisakote dalyvauti projektuose?

Kaip ir sakiau, manau, kad nesu labai įdomi žiniasklaidai, nesu skandalinga ar labai daug kalbanti. Taip pat pati nesiveržiu į televiziją. Savęs nematau televizijos projektuose...

Nors meluoju, gal ir būtų įdomu sudalyvauti šokių projekte, ar kokiam su kelionėmis susijusiame projekte apie vandenynus, didelius miestus. Tikrai būtų įdomu!

Esu buvęs gal 7 grupės „Saulės kliošas“ koncertuose. Ir dažnai matau tuos pačius klausytojus. Kaip manote, ar jūs jau turite savo klausytojų ratą ir koks jis jūsų akimis?

Manau, kad Saulės Kliošo klausytojas yra labai įvairus.. Tiek amžiaus, tiek interesų, tiek gyvenimo būdo aspektu. Saulės kliošo klausytojas yra nuo 16-40 metų, aktyvų gyvenimo būdą propoguojantis, melomanas. Kartais pastebiu tuos pačius žmones koncertuose, bet tuo labai džiaugiuosi. Matyt, nesame labai nuobodūs.

Visada norėjau sužinoti, ką „Saulės kliošas“ veikia po koncerto? Nes jūs sukuriate tokią stiprią emociją, kuri nepaleidžia dar ilgą laiką po pasirodymo...

Visada trumpai aptariame koncertą, pasidžiaugiame arba pakritikuojame. Einame pabendrauti su klausytojais, vaikinai dažnai užsibūna, eina linksmintis, dažnai iki paryčių. Aš renkuosi poilsį, kad ir kaip neįdomiai skamba, dažniausiai būnu labai pavargusi...

Pati rašote ir dainas?

Esu prisilietusi prie visų naujausių Saulės Kliošo kūrinių. Tu atėjai, Meilei nieko, Ar tu jauti, The one. Nesu prisilietus prie senesniųjų dainų, kurios buvo parašytos Viktorijos ar Daivos. Tačiau dainuodama dainas dažnai dainuoju ir interpetuoju savaip.

Jei nedainuotumėte, kuom tada dar užsiimtumėte? O gal ir užsiimate?

Šis klausimas man sunkus. Nors ir dainuoju, esu labai jauna, vis savęs ieškau ir kitose srityse... Esu jaunas žmogus, mane kamuoja tie patys klausimai, kaip ir visus. Bet manau, kad kažką kurčiau su vizualiais menais ar dizainu... O gal ir ne? Nežinia, kaip būtų, jei būtų...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis