Selena Gomez prisipažino apie meilę: tu tam prieštarausi (FOTO)

Selena Gomez - gražuolė atlikėja, kuri, jei tik panorėtų, galėtų susitikinėti su bet kuriuo pasaulio vaikinu. Gal ir per skambiai pasakyta, tačiau ji iš tiesų yra ta, kuri galėtų sužavėti dažną vaikiną.

Vis dėlto Selena santykių atžvilgiu šiuo metu - labai kritiška. Ir ji netgi prisipažino, jog šiuo metu visai neieško rimto partnerio (todėl spekuliacijos apie jos ir Justino Bieberio draugystės atnaujinimą, ko gero, laužtos iš piršto).

Beje, Selena pabrėžė, jog niekuomet jokiais būdais nesiregistruotų į socialinį tinklą Tinder, kurio veikimas žinomas dažnai panelei. Selena prisipažino, jog ši internetinio susipažinimo svetainė ją net išgąsdintų... Taip yra todėl, jog, Selenos teigimu, tai beveik aklas pasimatymas, o kam eiti į susitikimą su nepažįstamu vaikinu ir vėliau nusivilti?

Jai, ko gero, galėtų paprieštarauti kitos merginos, kurios aktyviai registruojasi internetinėse pažinčių svetainėse ir pažindinasi su vaikinais. Tačiau gal ir teisybė - tokios pažintys dažnai gali sukelti ne pačius geriausius padarinius!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Beje, Selena sako, jog į realius pasimatymus ji vaikšto, tačiau savojo išrinktojo ji paprasčiausiai sutikti... nenori.

Na, iš tiesų, šis Selenos pasakymas kiek keistokas. Kam vaikščioti į pasimatymus, kai santykių užmegzti nenori? Galbūt smagiam laiko praleidimui?

O kokia tavo nuomonė?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis