8 „Saulėlydžio” herojai, kurie pasikeitė labiausiai (FOTO)

Septyni metai praėjo po to, kai visą pasaulį sudrebino pirmoji „Saulėlydžio” sagos dalis. 2008 metais visi kvaišo dėl vampyrų sagos herojų - pradedant ryškiausiais ir baigiant ne tokiais garsiais.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Nemažai kas įsiminė ne tik garsiąją trijulę - Kristen Stewart, Robertą Pattinsoną ir Taylorą Launerį, bet ir kitus sagos herojus. Kaip per septynerius jie pasikeitė? Ar šiuo metu juos kas nors prisimena? O gal jie visiems taip ir liko atmintyje kaip „Saulėlydžio” sagos herojai? Patenkink smalsumą paskaičiusi, kaip jiems sekasi šiuo metu!

Kristen Stewart

Gražioji aktorė, išgarsėjusi būtent vaidmeniu „Saulėlydžio” filme, pasikeitė ne vien išoriškai. Ji subrendo ir radikaliai pekeitė šukuoseną (pasitrumpino plaukus), tačiau didžiausi pokyčiai įvyko Kristen vidiniame pasualyje.

Tik prasidėjus „Saulėlydžio” filmo psichozei, Kristen užsivėrė tylos siena. Ji niekuomet pernelyg neatviraudavo, nepasakodavo apie save ir savo santykius su vaikinais. Dabar ji - visiškai priešinga. Ji nieko nesibaimindama dalinasi informacija apie savo asmeninį gyvenimą, taip pat ir meilės reikalus.

Kristen Stewart tada ir dabar
Kristen Stewart tada ir dabar
Vida Press

Šiuo metu Kristen yra suvaidinusi daugybėje filmų, kurie atnešė jai pasaulinę šlovę. Niekas jau neabejoja Kristen talentu, o bėgant metams ji vis labiau įsijaučia į vaidmenis ir ugdo savo talentą.

Robertas Pattinsonas

Kai būdamas septyniolikos Robertas kandidatavo į Edvardo Kaleno vaidmenį, jo motyvacinis laiškas tikrai nebuvo itin įspūdingas - tik keli ne itin reikšmingi vaidmenys „Hario Poterio” sagos filmuose. Staiga užklupusi šlovė Robertą pavertė baikščiu ir skatino jį užsidaryti savyje.

Tačiau labiau nei staiga užklupusi šlovė Edvardą gniuždė jo merginos Kristen Stewart neištikimybė su režisieriumi Rupertu Sandersu.

Robertas Pattisonas tada ir dabar
Robertas Pattisonas tada ir dabar
Vida Press

Vis dėlto šiuo metu, kaip pats Robertas teigia, savo meilės žaizdas jis išsilaižė, todėl yra vėl pasirengęs santykiams. Beje, Robertas šiuo metu nevaidina tokio žymumo filmuose, kaip „Saulėlydis” ir mieliau renkasi atlikti kiek mažesnius vaidmenis.

Daugelis garsiojo vampyro šiuo metu neatpažįsta, mat jis yra užsiauginęs gana vešlią barzdą, kuri vienų teigimu jį puošia, kitų - darko.

Tayloris Launeris

Gražuolis Tayloras buvo „Saulėlydžio” prodiuseriu sutiktas išskėstomis rankomis ne vien dėl savo dailaus kūno ir įspūdingų raumenų. Taip, jo išvaizda darė didelį įspūdį, tačiau daugelis tikėjo, jog Tayloras taps tikrai talentingu veiksmo filmų aktoriumi.

Tayloras Launeris tada ir dabar
Tayloras Launeris tada ir dabar
Vida Press

Deja, tokiu jis taip ir netapo. Tayloro posaulėlydinė karjera, deja, tikrai nėra įspūdinga. Taip, jis atliko keletą epizodinių vaidmenų keliuose filmuose, tačiau visas pasaulis jį iki šiol pamena kaip gražuolį vilką, kuris filme žavėjo visas merginas.

Kas nepasiketė? Tai vyriška ir daili Tayloro išvaizda, kurią dar labiau pabrėžia stilinga barzdelė.

Anna Kendrick

Džesikos vaidmenį atlikusi aktorė išoriškai pasikeitė kone mažiausiai iš visų kitų sagos herojų. Tačiau jos gerbėjai jau beveik nebesieja jos su vaidmeniu „Saulėlydžio” sagoje, mat ji atliko keletą puikių vaidmenų komedijose, pavyzdžiui, „Aukštojoje klasėje”.

Anna Kendrick tada ir dabar
Anna Kendrick tada ir dabar
Vida Press

Ashleey Green

Alisos Kalen vaidmenį atlikusi aktorė iš pradžių pretendavo į Kristen Stewart atliekamą Bellos vaidmenį. Vis dėlto ir Alisos vaidmuo buvo lemtingas - ją pastebėjo nemažai filmų prodiuserių. Šiuo metu Ashley vaidina toliau ir taip pat garsėja savo su sportu susijusia veikla.

Ashleey Green tada ir dabar
Ashleey Green tada ir dabar
Vida Press

Nikky Reed

Rosali vaidmenį atlikusi aktorė pasualyje labiausiai išgarsėjo ne savo atliktais vaidmenimis po „Saulėlydžio” sagos, bet santuoka su gražuoliu aktoriu Ianu Somerhalderiu. O išvaizdos pokyčiai matyti tarsi ant delno!

Nikky Reed tada ir dabar
Nikky Reed tada ir dabar
Vida Press

Edi Gathegi

Blogiečio Laurento vaidmenį atlikęs Edis niekuomet nesimaudė „Saulėlydžio” spinduliuose. Regis, jam šlovės ir garbės paprasčiausiai nereikėjo. Šiuo metu jis atlieka vaidmenį viename seriale, tačiau nėra labai žinomas.

Edi Gathegi tada ir dabar
Edi Gathegi tada ir dabar
Vida Press

Peter Facinelli

Edvardo tėvo vaidmenį atlikusio Peterio žvaigždė taip pat nėra itin ryški. Jis suvaidino pora epizodinių vaidmenų garsiąjame seriale „Choras”, tačiau jo niekuomet neišgarsino joks kitas filmas, tik „Saulėlydis”.

Peteris Facinellis tada ir dabar
Peteris Facinellis tada ir dabar
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis