Selena Gomez atskleidė: visi peikė, o ji tyliai kentėjo (FOTO)

Kai 2013 metais daugelis Selenos Gomez (ne)gerbėjų spekuliavo, jog atšaukusi savo koncertinį turą ji gydosi reabilitacijos klinikoje, Selena Gomez tylėdama kentė ligoninėje.

Ne, ne svaigalai ją privertė taip ilgai atsiriboti nuo mėgiamos veiklos. Pasirodo, Seleną Gomez buvo užklupusi itin reta, tačiau labai sunkiai gydoma liga vilkligė.

Tai viena pavojingiausių ligų, kuri labai staigiai pažeidžia žmogaus organus ir gali net iššaukti insultą. Tokios ligos gydymui Selenai prireikė atlikti ir chemoterapijos kursą.

Pati Selena prisipažino, jog tuo metu ji jautė didžiulį nusivylimą ir nepasitenkinimą tuo, kaip aplinkiniai atsiliepė apie jos būseną. „Aš norėjau visiems išrėkti, jog gydausi ne priklausomybių centre. Norėjosi, jog visi sužinotų, kas tai per liga”, - atviravo Selena.

Iš tiesų, žiniasklaida tuo metu Selenai buvo negailestinga - narstė jos gyvenimą po kaulelį, visiškai nesigilindama į tai, ką iš tiesų jautė Selena.

Kaip bebūtų, vilkligės paūmėjimas - jau praeityje ir tikėkimės, mūsų mylimai Selenai daugiau niekada nepasikartos. Sveikatos ir stiprybės jai!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis