Gražuolė Olivija Plekavičiūtė: merginos grožis slypi ne tik išorėje (FOTO)

Gražuolė dvidešimt vienerių metų Olivija Plekavičiūtė - tikras jaunos, elegantiškos merginos pavyzdys. Ji dažnai Lietuvoje pasirodydavo įvairiuose mados bei grožio renginiuose, tačiau šiuo metu visas jos dėmesys sutelktas į Londoną.

Didžiojoje Britanijoje su mada bei grožiu susijusius mokslus studijuojanti mergina traukia akį ne vien įspūdinga išvaizda, bet ir savo manieromis bei nepriekaištingu stiliaus pojūčiu.

Kaip jai sekasi stiliaus pojūtį puoselėti būnant toli nuo Lietuvos? Nuoširdus ir atviras pokalbis su Olivija apie gyvenimą, stilių bei grožį.

Šiuo metu gyveni Londone. Papasakok, kokia yra tavo dabartinė veikla?

Studijuoju University of Arts London mados fakultete. Esu labai patenkinta studijomis, kurios suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir suteikia galimybę žinias išnaudoti praktiškai. Mano studijos apima grožio ir mados industrijas bei jų vadybą.

Asmeninio albumo nuotr.

Šias studijas baigus mano planas yra toliau studijuoti mados marketingą, kadangi ypatingai noriu susikoncentruoti ties šia sritimi, kas taip pat man yra be galo įdomu. Koks verslas be gero marketingo (šypsosi)? Taip pat dirbu ties pora projektų, susijusių su mada, reklama ir pardavimais. Tačiau kol kas nieko nenoriu atskleisti, tikiuosi, kad veiksmai kalbės patys už save. Laisvalaikiu kuriu mados tinklaraštį.

Esi įspūdingo grožio mergina. Ar daug laiko skiri išvaizdos puoselėjimui - grožio procedūroms, plaukų priežiūrai ir t.t.?

Stengiuosi nepamiršti, kad gražia oda ir sveikais plaukais reikia rūpintis iš vidaus. Todėl daug dėmesio ėmiau skirti sveikai mitybai. Gyvenant Londone tai gana sudėtinga, kadangi lengva susigundyti greito maisto kavinukėmis. Taip pat Londone yra didelis oro užterštumas, todėl stengiuosi kruopščiai valyti makiažą dienos pabaigoje, sykiu net atgaivinti odą dienos metu specialiu purškiamu vandeniu, šlapiomis servetėlėmis.

Asmeninio albumo nuotr.

Mano plaukų paslaptis - prieš plaunant juos ištepu plaukų aliejumi ir kuo ilgiau stengiuosi palaikyti. Mano patarimas kitoms panelėms - palaikykite plaukus išteptus aliejumi per naktį, jei žinote, jog ryte plausite galvą.

Visuomet atrodai labai stilingai. Ar pati formuoji savo stilių, o gal turi kokių nors stiliaus idealų, iš kurių mokaisi?

Kuomet buvau jaunesnė, mano stiliui didelę įtaką darė mamos apsirengimas bei jos patarimai, kuriuos labai vertinau. Visuomet stengiausi būti mergaitiška ir elegantiška, tačiau retai kada drįsdavau eksperimentuoti. Išvykus į Londoną, mano stiliaus pojūtis prasiplėtė ir dabar jame matau daugiau spalvų, jaunatviškumo.

Asmeninio albumo nuotr.

Kasdienai renkuosi laisvesnius drabužius, tokius kaip apdribusios kelnės ar ryškus laisvas megztinis. O tam, kad mano apsirengime būtų ir truputis moteriškumo – šoku į kedukus su platforma, lūpas pasidažau raudonai – ir štai spalvos man tą dieną liūdėti neleis! Stiliaus idealų, iš kurių mokyčiausi, neturiu. Mano manymu, kiekvienas turime išreikšti save susikurdami savitą stilių.

Kaip geriausiai atsipalaiduoji - būdama su šeima, draugais, skaitydama knygas ar panašiai?

Geriausiai atsipalaiduoju leisdama laiką su šeima ir artimiausiais draugais, kurie žino, kokia esu iš tiesų. Pavyzdžiui, paskutinis mūsų šeimos susitikimas buvo varžymasis kartinguose, o vėliau turas po istorines vietas, tokias kaip Šv. Jonų bažnyčios varpinė ir kita. Tačiau kartais užtenka ir gero filmo su gardžia arbata!

Esi lieknos figūros. Ar norint ją išlaikyti privalai save riboti - laikytis dietos, sportuoti?

Dėkoju genams, laikytis dietų man nereikia. Vis dėlto norėdama išlikti sveika ir energinga, vengiu greito maisto ir verčiau renkuosi maistą, kuriame gausu reikalingų organizmui medžiagų. Išimtis buvo kuomet palaikėme Lietuvos krepšininkus čempionate, tuomet nusižengiau taisyklėms ir kiekvieną rungtynių dieną užkandžiavau traškučiais (juokiasi).

Asmeninio albumo nuotr.

Ką manai apie visuomenėje įsigalėjusi grožio kultą - ar vien puikios išvaizdos pakanka, jog mergina būtų graži?

Puikus klausimas. Kad mergina būtų visapusiškai graži, ji turi būti dvasiškai turtinga asmenybė. Labai daug grožio prideda geros manieros, kultūra ir nuoširdumas, šypsena!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis