5 jaunos žvaigždės, kurioms prognozuojama ypatinga ateitis (FOTO)

Statistiškai nustatyta, jog net 80 procentų pasaulio žmonių kiekvieną dieną svarsto, kokiu būdu ir kur prasimanyti pinigų. Regis, penkios jaunosios žvaigždės pakliūna į likusius dvidešimt procentų ir niekuomet nesuka galvos dėl finansų.

Vienas garsus įžymybių portalas apskaičiavo, kurios įžymybės iki 30 metų garantuotai taps milijardierėmis. Žinoma, iki trisdešimtmečio dar toloka, tačiau vargu, ar šioms žvaigždėms kada nors reikės taupyti.

Tad kas rikiuojasi sąrašo pradžioje? Prisipažinsim, mus ypač nustebino paskutinė sąrašo vieta!

Taylor Swift

Taylor vadovauja ne tik savo garsiajam merginų - įžymybių būriui, bet ir valdo milžinišką Taylor Swift muzikos imperiją. Deja, bet jos vaikinui Calvin Harris tenka slėptis po lapais, mat Taylor muzikinė imperija yra verta net... virš 200 milijonų eurų.

Taylor Swift
Taylor Swift
Vida Press

Iš tiesų, Taylor - ryžtinga, nepasiduodanti provakacijoms ir niekuomet nesivaiko skandalų. Ji pati rašo savo dainas ir dėl to yra labai vertinama klausytojų. Vis dėlto muzikos ekspertai tikina, jog Taylor turėtų būti atsargi, mat daugelis taip aukštai kilusių atlikėjų labai dažnai paslysta. Taylor investuoja milžiniškas sumas į savo įvaizdį, koncertus bei reklamą ir nors šiuo metu tai atsiperka, niekas nežino, kas jos laukia ateityje.

Dvidešimt vienerių metų atlikėjas, nors ir besimurkdydamas įvairiuose skandaluose, vis dėlto sugeba išlikti būsimų milijardierių tope. Jo bendra pinigų suma taip pat siekia apie 200 milijonų eurų. Nors būdamas dar visai jaunas, jis uždirba milžiniškas pinigų sumas iš savo koncertinių turų.

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press

Keisčiausia, jog jokiais kitais ypatingais projektais, kurie pritrauktų pinigus, Justinas negarsėja. Vadinasi, tai yra tikrasis talentas, kuris milžiniškas pinigines sumas pritraukia tik iš dainavimo? Mūsų nuomone, labai daug prisideda ir garsieji skandalai, kurie populiarina Bieberio vardą visame pasaulyje.

Skandalistė Miley, ko gero, patvirtina faktą, jog uždirbti milijonus iš tiesų padeda skandalai ir iššaukianti išvaizda. Nors jos bendras turtas vertinamas kiek mažiau nei Taylor ar Justino, vis dėlto Miley savo sąskaitoje turi apie 150 milijonų eurų.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press

Žinoma, Miley pinigų netaupo (vien jos sceniniams kostiumams išleidžiama daugybė pinigų), tačiau tikrai nėra pati išlaidžiausia įžymybė. Vis dėlto daugelis yra linkę kritikuoti Miley Cyrus žvaigždę. Mat tokios žvaigždės dažnai užgęsta blėstant skandalams... Tikėkimės, Miley taip nenutiks.

Nors šiuo metu apie Adelę girdime visai nedaug (paskutinis jos albumas buvo išleistas prieš ketverius metus), vis dėlto tai nesustabdė milijonų, byrančių į Adele sąskaitą. Adele verta net 130 milijonų eurų. Kaip bebūtų, jei ji ir toliau sieks dainininkės karjeros, tikėtina, jog iki 30 ji bus milijardierė. Vis dėlto, nors jos turtas ir yra vertinamas didele suma, iki trisdešimties Adelei liko visai nedaug - vos trys metai, todėl vargu, ar ji bus ta, kuri įteisins milijardierės vardą.

Adele
Adele
Vida Press

Nors šios žvaigždutės šiuo metu figūruoja visur, kur tik įmanoma, pirmosios vietos būsimų milijardierių tope jos neužima. Mūsų manymu, taip yra todėl, jog jos paprasčiausiai nedainuoja. Tačiau tik laiko klausimas, kuri iš Jenner atras dainininkių talentą ir pradės jį vystyti. Kaip bebūtų, šiuo metu garsiosios sesutės uždirba iš modeliavimo, drabužių bei kosmetikos prekių kūrimo ir dar gausybės veiklų. Iš tiesų, sesutės reklamuojasi visur, kur tik įmanoma.

Kendall ir Kylie Jenner
Kendall ir Kylie Jenner
Vida Press

Ir žinant jų amžių (Kylie aštuoniolika, o Kendall devyniolika), visai gali būti, jog už poros metų jos taps turtingiausios planetos merginos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis