Stiliaus ikona Gabrielė Gzimalaitė: savaitgaliais tinginiauja stilingai (FOTO)

Šio savaitgalio „Pramogų receptų“ rubrikoje svečiuojasi Lietuvos tinklaraštininkė Gabrielė Gzimalaitė (21), atpažįstama ne tik Lietuvos, bet ir Londono gatvėse. Karlo Lagerfieldo parduotuvėje dirbanti mergina retai gali sau leisti atsipūsti, tačiau jei randa laisvą minutę - ją išnaudoja pilnavertiškai. Kaip atrodo interneto stiliaus ikonos savaitgalis? Pasak Gabrielės, kiekvienas vis kitoks!

Kaip apibūdintum savo savaitgalį trimis žodžiais?

Darbas, namai, filmai ir skanumynai.

Ar savaitgaliais dažniau dirbi, ar ilsiesi?

Gaila, bet savaitgaliais dažniausiai dirbu. Visus metus pradirbau turėdama gal penkis laisvus savaitgalius. Turbūt skamba keistai, bet buvau pripratusi ir tikrai dėl to nesielvartavau. Dabar jau dažniau paprašau laisvų savaitgalių, norisi kažką nuveikti, pailsėti, aplankyti šeimą…

Keliesi anksti, kad spėtum daug nuveikti?

Labai patinka atsikelti anksčiau ir iki pietų padaryti visus būtiniausius darbus. Deja, taip būna labai retai, nes esu didžiulė tinginė ir kai jau turiu laisvą dieną, prasivartau lovoje iki vidurdienio.

Ar mėgsti savaitgaliais save palepinti? Kokiais būdais, maistu, miegu ar pramogomis dažniausia?

Dažniausiai savaitgalį valgau mieste, nelabai mėgstu gaminti, tad savaitgaliais pasilepinu kavinėse. Kaip ir bet kuri panelė, mėgstu pasivaikščioti po parduotuves, paieškoti gerų pasiūlymų ar šiaip apsipirkti naujam sezonui. Gaila, jog tai būna taip labai retai, mat daug dirbu ir mokausi.

Ar turi mėgstamiausią vietelę Londone?

Beveik kiekvieną savaitgalį su vaikinu einame į mūsų mėgstamiausią vietelę „Nandos“. Ten skaniai pavalgome vištienos su bulvytėmis, ryžiais ir visokiausiais padažais. Mmm…

Ar mėgsti savaitgaliais gaminti? O gal į virtuvę poilsio dienomis nekeli kojos? Gal turi kokį firminį receptą, kuriuo norėtum pasidalinti?

Gaminti pusryčius man vienas malonumas, bet kai ateina pietūs ar vakarienė, tai man didžiausias košmaras. Nemėgstu ilgai knistis virtuvėje, kepti, tušinti, virti, negaliu to pakęsti! Na, o mėgstamiausi pusryčiai man Poche kiaušinis su duona, sviestu ir daržovėmis. Labai lengva ir skanu!

Kaip savaitgaliais rengiasi Karl Lagerfeld parduotuvės darbuotoja?

Savaitgaliais dažniausiai rengiuosi taip pat, kaip ir paprastą dieną. Ypač rudenį labai mėgstu švelnius, pūkuotus megztinius, patogius džinsus ir didelius šalikus su gražiais aulinukais.

Ar mėgsti savaitgaliais žiūrėti filmus?

Myliu filmus ne tik savaitgaliais! Patinka Tarantino filmai, tad neseniai žiūrėjau „Inglorious Bastards“ ir „Jackie Brown“. Taip pat prieš kelias savaites mačiau „Grand Budapest Hotel“. Labai patiko filmo pastatymas, nufilmuotas visiskai kitaip nei kiti filmai, tikrai rekomenduoju.

Darbo dienomis tenka naudoti makiažą dėl darbo, o kaip elgiesi savaitgaliais?

Savaitgalį kaip tik tepuosi visko kuo mažiau. Dažniau pasirenku BB kremą vietoje pudros, tušo išvis neprireikia, nebent einu einu į miestą. Deja, be nude šešėlių ir lūpdažių negaliu gyventi. Neseniai nusipirkau Maybelline „Colour Tattoo On and On bronze“ ir iš karto įsimylėjau! O šiuo metu mėgstamiausi lūpdažiai Maybelline Colour Drama „Nude Perfection“ ir Rimmel Kate Moss lūpdažis numeriu „45“.

Ar mėgsti savaitgaliais, kai turi laiko, sportuoti?

Išvis nesportuoju! Mano vientintelis sportas bėgiojimas po parduotuvę darbe. Laiptais aukštyn žemyn gal tūkstantį kartų per dieną. Kadangi dirbu dviejų aukštų drabužių parduotuvėje, prisilakstau nemažai. Deja, laiko sportuoti kažkur sporto salėje išvis neturiu. Labai norėčiau pradėti, bet žinau, kad tikrai nenueičiau…

Galbūt tuomet atsipalaiduoji žiūrėdama serialus ar skaitydama knygas?

Esu serialų maniakė, kartais žiūriu po aštuonis serialus vienu metu. Labai sužavėjo neturiu „Orange is the New Black“, nekantriai laukiu ketvirtojo sezono! Taip pat šiuo metu žiūriu „Scream Queens“. Atrodo naivus, bet savo humoru įtraukiantis serialas. Taip pat žiūriu „Scream“. Tai serialas, kurtas pagal filmą. Labai mėgstu siaubo filmus, tad dažnai patinka ir tokio pat žanro serialai. Rekomenduoju tokiems pat siaubo mėgėjams!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis