5 žvaigždės su blogiausiais įpročiais

Tobulų žmonių nėra. Kaip ir nėra tų, kurie neturėtų nė vieno žalingo įpročio. Rytais mėgsti gerti kavą? Negali gyventi be saldumynų? Nuolat suki plaukų sruogas aplink rankų pirštus? Tai - visiškas niekis, palyginus su tuo, kaip elgiasi garsiausios žvaigždės. Paskaityk, kokių blogų įpročių jie turi!

Kristen Stewart. Nors iš pažiūros ši gražuolė aktorė atrodo ta, kuri neturėtų būti valdoma bjaurių įpročių, vis dėlto tai, ką sužinosi apie ją, nustebins. Ne paslaptis, jog Kristen rūko tarsi kaminas - kartais net kelis cigarečių pakelius per dieną! Tačiau negana to, ji visur palieka... cigarečių nuorūkas. Anot jos namų tvarkytojos, Kristen nuolat rūko namuose ir niekuomet neišmeta cigarečių nuorūkų į peleninę. Todėl jos namuose pilna tikrai ne geriausias emocijas keliančių nuorūkų, kurias sekdamos paskui gražuolę jos namų tvarkytojos. Be to, Kristen labai mėgsta kandžioti apatinę lūpą. Tai galbūt net šiek tiek žavu, tačiau apie cigaretes taip pasakyti negalime.

Kristen Stewart
Kristen Stewart
Vida Press

Nors Beyonce turi tobulą figūrą, vis dėlto norint taip dailiai atrodyti jai reikia nemažai paplušėti. Deja, Beyonce tokių gerų rezultatų pasiekia ne sveika mityba ir sportu, o lorganizmą alinančiomis dietomis. Beyonce garsi tuo, jog dievina vadinamąsias mono dietas, kurias sudaro tik vienas produktas. Pavyzdžiui, ji 14 dienų yra gėrusi vien citrinų sultis ir vandenį su kajeno pipirais. Galbūt svoris ir nukrito, tačiau ar pop karalienė nepagalvoja apie žalingas pasekmes? Laikantis tokių dietų galima negrįžtamai pakenkti savo organizmui!

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Nagų kramtymas - vienas iš blogiausių įpročių, kuriuos gali turėti mergina. Deja, Britney Spears su šiuo blogu įpročiu negali susidoroti iki pat dabar. Daugelyje jos interviu ir nuotraukų matyti nukandžioti ir neestetiškai atrodantys nagai. Pati dainininkė ne kartą mėgino šio įpročio atsisakyti, lakuodavosi nagus, tačiau net ir nusilakavusi juos vistiek grįždavo prie kramtymo! Kas tai - didžiulis stresas ar paprasčiausia nagų kramtymo priklausomybė? Kaip bebūtų, suaugusi moteris tokio bjauraus įpročio privalėtų atsisakyti.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

„Saulėlydžio“ žvaigždei būdinga nesiprausti. Bent jau taip teigia anonimai, kuriems teko dirbti kartu su garsiuoju aktoriumi. Anot anonimų, Robertas iš tiesų skleidžia nemalonų kvapą, mat dažnai tiesiog nesiprausia po dušu, o ką jau kalbėti apie dezodorantą ar kvepalus. Beje, Robertas ne kartą viešai yra pripažinęs, jog nemato prasmės dažnai skalauti plaukus. Būtent todėl jo plaukai net ir viešumoje dažnai atrodo sulipę ir ne pačios geriausios formos. Tad kas norėtų gyvai susipažinti su šiuo gražuoliuku?

Robertas Pattinsonas
Robertas Pattinsonas
Vida Press

Nors šiai garsiai aktorei būdingas staigus svorio priaugimas bei toks pat greitas jo netekimas, visai ne tai yra jos žalingiausias elgesys. Pasirodo, Jessicos artimas draugas prasitarė, jog aktorė labai jau nemėgsta valytis dantų. Todėl dantis ji valo ne kaip dauguma - du kartus per dieną, tačiau vos tris kartus per savaitę! Hm, iš pažiūros atrodo, jog Jessicos dantys - balti ir sveiki, tad kur čia slypi problema? Vis dėlto, net jei gamta tau nepagailėjo sveikų dantų, elementari higiena yra būtina.

Jessica Simpson
Jessica Simpson
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis