Gerbėjai nerimauja: Selenos Gomez nuovargis matyti plika akimi (FOTO)

Selena Gomez skelbia žinią, kuri pradžiugins ne vieną jos gerbėja - atlikėja grįžta į televizijos ekranus! Tiesa, kol kas dar nežinomos tikslios detalės, tačiau visko gali būti, jog jau greitai džiaugsimės Selenos vaidmeniu televizijoje.

Kur? Kokiu? Kada? Selena Gomez taps viena iš vykdančiųjų prodiuserių NETFLIX kompanijos kuriamose televizijos serijose. Tai Jay Aherio knygos „13 priežasčių kodėl“ ekranizacija, kurios ašis - vaikinas Clay. Po savo merginos Hannah savižudybės jis gauna dėžute su garso įrašais, kurie ves jį stebuklingą kelionę, kupiną nuotykių.

Tai - graudi ir romantiška istorija, kurios viena iš aktorių gali būti ir pati Selena Gomez.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Viena vertus, mes džiaugiamės už Selenos planus tiek dirbti prie scenarijaus, tiek vaidinti seriale, tačiau vis dėlto esame kiek sunerimę: ar pajėgs Selena nuveikti tiek daug darbų.

Koncertinis turas, naujo albumo pristatymas, o kur dar įvairiausios fotosesijos ir renginiai. Juk merginos sveikata ir taip nėra pati geriausia - kadaise ji kentėjo nuo vilkligės, kuri, galimas variantas, gali bet kada pasikartoti.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Be to, šiuo metu Selena viešumoje rodosi gerokai sulysusi, o tai sako, jog šiuo metu jos gyvenime apstu lėkimo ir streso.

Beje, ir naujausiose Selenos nuotraukose matyti, jog atlikėja atrodo kiek pavargusi - maišelių po akimis nepaslepia ir profesionalus makiažas.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Todėl nors mes džiaugiamės Selenos noru dirbti televizijoje, vis dėlto patariame jai nepersistengti ir nenuvarginti savęs!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis