Socialinių tinklų žvaigždė: žiūrėdama į savo tobulą kūną nusprendė keistis iš esmės (FOTO)

Ar kada pagalvojate, kas slypi už labiausiai Instagrame ar Facebooke sekamų žvaigždžių nuotraukų? Dažniausiai nuotraukos spinduliuoja gerą nuotaiką, grožį bei pasitikėjimą savimi, tačiau gal tai tik - lašelis jūroje?

Niekas nežino, kiek daug pastangų reikia įdėti, norint sužibėti socialiniuose tinkluose. Vienas garsus australų modelis Essena O'Neill, kuri turi daugybę sekėjų Instagramo paskyroje, nusprendė atverti visas kortas ir atskleisti kitą medalio pusę.

Savo Instagramo paskyroje ji pasidalino asmeninių nuotraukų kolekcija su ironiškais bei komiškais užrašais, kurie yra tarsi tam tikra protesto forma prieš socialinių tinklų nuotraukų populiarumą.

Pavyzdžiui, po nuotraukomis su apnuogintu kūnu, manekenė pasirašė: „Užtrukau daugybę laiko pozuodama šiai nuotraukai. Prireikė net 100 kadrų, kol mano pilvas nuotraukoje atrodė tobulai. Visą dieną nevalgiau. Pykau ant savo mažosios sesutės, kuri nesugebėjo manęs tinkamai įamžinti“

Po kita fotografija mergina rėžė: „Penkiolikmetė, kuri yra priklausoma nuo socialinių tinklų ir kenčianti nuo valgymo sutrikimų bei talpinanti šimtus nuotraukų socialiniame tinkle, nėra normalu. “

Kita nuotrauka, kur mergina demonstruoja savo dailų kūną: „Vienintelis geras dalykas tą dieną buvo ši fotografija. Tik ji privertė mane nusišypsoti. Kaip beviltiška... juk turėti ištreniruotą kūną - tikrai ne viskas, ko gali pasiekti žmogus.“

Aštuoniolikmetė mergina viešai pareiškė, jog baigia savo socialinių tinklų žvaigždės erą ir nuo šiol atsiduos savęs tobulinimui, veganizmui ir aplinkos saugojimui. Be to, savo Instagramo paskyros pavadinimą pakeitė į SOCIALINIAI TINKLAI NĖRA REALUS GYVENIMAS.

Kaip tau toks pareiškimas? Mums ji - savotiška didvyrė, kuri nepabijojo išrėžti visiems tiesą į akis ir nusprendė pašiepti šiandieninio pasaulio rykštę.

Juk gražus ir stangrus kūnas bei dailios nuotraukos - ne viskas. Ar ne taip?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis