6 žvaigždės, kurios kadaise labai skaudžiai suklupo (FOTO)

Tarp įžymybių yra nemažai tokių, kuriems yra tekę pajusti kalėjimo grotų šaltį. Tai parodo, kad nėra pasaulyje idealių žmonių ir garsenybės ne visada yra sektinas pavyzdys kitiems. Štai keletas su teisėsauga nemalonumų turėjusių žvaigždžių pavyzdžių.

Bruno Marsas. Populiarusis hitų The Lazy Song, Just The Way You Are, Uptown Funk, Grenade atlikėjas, kurio tikrasis vardas Peteris Gene Hernandezas 2010 metų rudenį buvo suimtas Las Vegase dėl narkotinių medžiagų laikymo. Žemaūgis Bruno Marsas už šį nusižengimą buvo nuteistas bauda, viešųjų darbų atlikimu ir buvo priverstinai įrašytas į priklausomybių turinčių žmonių gydymosi draugijų susitikimus. Po šio įvykio garsusis daininkas ir dainų autorius pasižadėjo pasitaisyti ir daugiau niekada taip nebesuklupti.

Bruno Marsas
Bruno Marsas
Vida Press

Auksinė mergaitė, turtingoji paveldėtoja, vakarėlių liūtė, aktorė ir dainininkė, viena iš dažniausiai įstatymui nusižengiančių įžymybių. Moteris buvo nemažai kartų suimta ir nubausta už vairavimą apsvaigus ir narkotinių medžiagų laikymą. Kiekvieną kartą Paris Hilton išsisuka su menka bausme, dažniausiai pinigine, tačiau nemalonumai su teisėsauga yra labai dažni Paris Hilton kasdienybėje.

Paris Hilton
Paris Hilton
Vida Press

Į gražiausių planetos vyrų sąrašus neretai patenkantis aktorius, vaidinęs filmuose Tai reiškia karą, Princesės dienoraštis 2: Karališkos sužadėtuvės, Žvaigždžių kelias, Gilyn į mišką, buvo sustabdytas neblaivus vairuojantis automobilį ir buvo suimtas. Anot liudininkų, vyras išgėrė keletą taurių vakarėlyje Naujojoje Zelandijoje, skirtame būsimam filmui, kuriame vaidina ir Chrisas Pine‘as. Iš šventės išėjęs vyras neblaivus sėdo prie automobilio vairo.

Chrisas Pine
Chrisas Pine
Vida Press

Amerikietis daininkas, šokėjas ir reperis į šį sąrašą pateko dėl gerai žinomo incidento su tuometine mergina Rihanna, kurią Chrisas žiauriai sumušė 2009 metų pradžioje. Vyras teisinosi taip padaręs dėl pavydo priepolio, tačiau kiti šaltiniai teigė, kad būtent pati Rihanna pradėjo konfliktą užsipuldama vaikiną, kai atrado įrodymų apie jo neištikimybę. Chrisas Brownas, žiauriai sumušęs Rihanną, buvo suimtas ir vėliau paleistas už didelį užstatą. Teismas jam skyrė beveik pusę metų viešųjų darbų, pykčio valdymo kursus ir įsakymą nesiartinti prie Rihannos arčiau nei per 100 metrų penkerius metus.

Chrisas Brownas
Chrisas Brownas
Vida Press

Viena didžiausių Holivudo blogiukių, aktorė ir atlikėja, nuolatos kovojanti su į pražūtį ją stumiančia priklausomybe – narkotikais. Dėl alkoholizmo ir narkotikų sukeltų nemalonumų (skandalų, kaltinimų vagystėmis) Lindsay yra tekę pabuvoti už grotų, taip pat teismas jai paskyrė viešųjų darbų ir priverstinį gydymąsi.

Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press

Išskirtinės išvaizdos dainininkas, kurio juodai apvestos akys ir tamsi apranga yra tapę tarsi vizitine kortele, šiuo metu po pertraukos į muzikų topus sugrįžo su daina Ghost town. Jis taip pat yra sėdėjęs už grotų. Areštinėje Adamas atsidūrė, kai viešėjo Suomijoje su savo vaikinu (tos šalies įžymybe Sauli Koskinen). Abu vaikinai išėjo iš gėjų baro ir susimušė tarpusavyje. Aplinkiniams išskirti įsisiautėjusių peštukų nepavyko, todėl abu vyrai atsidūrė areštinėje.

Adamas Lambertas
Adamas Lambertas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis