Auksinės porelės skyrybos: garsios poros išsiskiria dėl vienos svarbios priežasties (FOTO)

Kaip bebūtų gaila, dažnai poros išsiskiria ne dėl to, jog atšąlo jausmai vienas kitam, o todėl, jog paprasčiausiai neturi vienas kitam laiko.

Žinoma, tai gali būti tik abiejų žmonių pasiteisinimas, tačiau kalbant apie vakar pramogų pasaulį sudrebinusią žinią, visko gali būti, jog skyrybos dėl užimtų tvarkaraščių tikrai egzistuoja.

Vakar buvo viešai paskelbta, jog išsiskyrė svajonių pora - modelis Gigi Hadid ir dainininkas Joe Jonas. Nors ši pora daugelio buvo laikyta tobula, abu jauni ir labai užimti žmonės nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Gigi Hadid ir Joe Jonas
Gigi Hadid ir Joe Jonas
Vida Press

Šių metų pavasarį Gigi išsiskyrė su ilgamečių draugu Cody Simpson, su kuriuo nuolatos taikėsi ir vėl skyrėsi. Todėl Gigi gerbėjai džiūgavo, jog manekenė ir vėl susirado draugą.

Gigi Hadid ir Joe Jonas
Gigi Hadid ir Joe Jonas
Vida Press

Oficiali skyrybų priežastis - laiko stoka ir užimtumas. Beje, lygiai tokia pati skyrybų priežastis buvo įvardinta, kai Gigi išsiskyrė su Cody.

Iš tiesų, Gigi - sparčiai populiarumo laiptais kylanti jaunoji manekenė, kuri vos per kelerius metus labai išgarsėjo. Veiklos ji turi nemažai - nuolatinės fotosesijos, dalyvavimai įvairiuose renginiuose, o kur dar sportas ir laisvalaikis.

Kita vertus, ar tikrai meilei trukdo užimtumas? Gal tiesa slypi kažkur kitur? Nors šiek tiek liūdna dėl garsiosios porelės skyrybų, tačiau vis dėlto prasideda naujas Gigi gyvenimo etapas, kuris gali atnešti daugybę šviežių potyrių.

Gigi Hadid ir Joe Jonas
Gigi Hadid ir Joe Jonas
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis