JIS tau skirtas ar ne?

Labai lengvai galima sužinoti, ar vaikinas tau yra skirtas, ar ne. Tereikia gerai įsidėmėti šiuos penkis punktus ir pagalvoti: ar ir tavo santykiai tokie patys?

1. Jis yra tau skirtasis, jei… Jūs be galo traukiate vienas kitą. Jei jam patinka kiekvienas tavo kūno centimetras (įskaitant apgamą ar kūno plaukelius), o tau patinka jo kūnas.

2. Jis yra tau skirtasis, jei... Būnant su juo, pasireiškia geriausios tavo savybės. Jis verčia tave jaustis stipria, lyg sugebėtum padaryti viską, ką tik sumanysi.

3. Jis yra tau skirtasis, jei...Tu jį gerbi. Jei žaviesi visomis jo savybėmis ir būdo bruožais – kaip jis elgiasi su žmonėmis, kaip jis žvelgia į pasaulį. Reiškia, jis yra Tas, Vienintelis.

4 Jis nėra tau skirtasis, jei... Jis vis neatsako į tavo ištartą „Aš tave myliu.“ Jei tu tai sakei jau kelis kartus, o jis dar ne? Reiškia, jis tavęs nemyli.

5. Jis nėra tau skirtasis, jei... Jautiesi žaidžianti žaidimus. Jei jis būtų Tavo Vienintelis, tu nejaustum pagundos numesti ragelį dar prieš jam atsiliepiant į tavo skambutį. Nori pasikalbėti? Kalbėkis!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis