Tarsi vienas kitam skirti: su nauja meile įamžintas Justinas Bieberis sugriovė Jeleną (FOTO)

Neįtikima, kaip greitai sugriuvo metų metus puoselėta Jelenos (Justino Bieberio ir Selenos Gomez) sąjunga. Po Justino bei Selenos skyrybų praėjus vos kelioms savaitėms, pramogų pasaulio donžuanu vadinamas Justina stačia galva nėrė į naujus santykius.

Teigiama, jog naujoji jo simpatija - toli gražu ne vienos nakties draugė. Gražuolė, modelis Baskin Champion ir Justinas jau keletą savaičių pastebimi kartu, tačiau dar nė karto nebuvo paparacių užfiksuoti leidžiantys laiką kartu.

Pagaliau fotografams pavyko įamžinti ką tik iškeptą porą drauge. Po, tikėtina, romantiškos nakties kartu Baskin ir Justinas pasirodė vienoje Los Andželo parduotuvių.

Gražuoliai meiliai leido laiką ir buvo labai priartėję vienas prie kito. Interneto komentatoriai, pamatę nuotraukas, negailėjo Baskin ir Justinui gražių žodžių ir teigė, jog jie tarsi skirti vienas kitam ir jei nebūtų įsimylėjeliai, kuo puikiausiai galėtų pretenduoti į brolio bei sesers titulą.

Iš tiesų, Justinas rodosi laimingas, radęs tokio unikalaus žavesio merginą. Tiesa, kaip jis jaučiasi viduje, nežinia - galbūt dar graužiasi dėl sugriuvusių santykių su Selena, todėl ši gražuolė tėra jo vidinio sopulio naikintoja. Na, bet pripažinkite - Baskin ir Justinas atrodo tarsi atradę vienas kitą - abu žavūs, šviesiaplaukiai, puikių kūno formų, šarmingi ir jauni.

Labiausiai šiandien gaila Selenos, kuri, nėra jokių abejonių, vis dar kažką jaučia Justinui. Matant tokias meilias fotografijas širdis gali dužti į šipulius...

@justinbieber and @baskinchamp spotted out in Beverly Hills, California! 12.April #justinbieber #belie#baskinchampion #model #modellife #awesome #coolstyle #singersongwriter #music #star #canadian #jb #biebs #beverlyhills#models #california 😊😆

A post shared by Animal.lover (@animal.loverr2) on Apr 13, 2018 at 12:42am PDT

Video de Justin y @baskinchamp en Beverly Hills, California. (12 de Abril) // Video of Justin and @baskinchamp in Beverly Hills, California. (April 12) #PremiosMTVMiaw #MTVBRFANDOMBELIEBERS #justin #bieber #justinbieber #beliebers #swag #love #forever #jb #drew #justindrewbieber #weloveyoujustin #bizzle #kidrauhl #believe #purpose #jeliebers #purposeworldtour #jelieber #bieberfever #belieber #bieberfamily #belieberforever #JFCJustinBieber #follow4follow #like4like #baskin #baskinchampion

A post shared by 𝔹𝔼𝕃𝕀𝔼𝔹𝔼ℝ.ℕ𝕖𝕨𝕤 (@belieber98forever) on Apr 12, 2018 at 8:11pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis