Aktorė Eva Longoria: anksčiau atrodė taip, jog lieka tik juoktis (FOTO)

Aktorė, „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Eva Longoria patinka daugeliui. Ji ne tik labai talentinga aktorė, tačiau ir be galo šarminga moteris.

Eva išsiskiria savo savitu stiliaus pojūčiu ir charizma, kuri taip žavi visus jos gerbėjus. Labiausiai ją išgarsinęs emocingosios Gabi vaidmuo seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“ dovanojo jai pasaulinį pripažinimą.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Ir dabar Eva yra kviečiama į visus žvaigždžių renginius bei dažnai linksniuojama žiniasklaidoje. Mums ji taip pat yra viena dailiausių aktorių, kuri traukia visų žvilgsnius.

Eva Longoria dabar
Eva Longoria dabar
Vida Press

Tiesa taip, kaip ji atrodė prieš daugelį metų, daugelis jau pamiršo. Eva niekada nebuvo ta, kuri varžė save. Nei kalbant apie bendravimą, nei apie jos aprangos stilių. Drąsi, veržli ir talentinga mergina kadaise tikrai atkreipdavo į save dėmesį.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Nors šiuo metu Eva - elegantiška dama, kuri viešuose renginiuose puošiasi dailiomis dizainerių suknelėmis, kadaise ji buvo tikra nuogos bambos gerbėja.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Žinoma, kai turi tokią nepriekaištingą figūrą - kodėl gi nepademonstruoti savo dailaus pilvuko? Vis dėlto Eva, žiūrėdama į ankstesnias savo nuotraukas dabar, ko gero, šypsosi. Ji rinkdavosi tikrai ne pačius kukliausius aprangos variantus.

Mėgstamiausia Evos spalva buvo ryškiai rožinė.

Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Savo stiliaus ji neįsivaizdavo be skrybelių ir įvariausios bižuterijos. Vis dėlto niekas nepaneigs, jog jos žavinga šypsena nustelbdavo kiek juokingą aprangos pasirinkimą.
Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press

Ar ir tu imi juoktis, peržiūrėjusi ankstesnes savo fotografijas?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis