5 merginų elgesio pavyzdžiai, kurie veda vaikinus iš proto

Manai, šie penki elgesio tipai būdingi tik vaikinams? Labai klysti, mat ir vaikinai pasakytų, jog toks elgesys juos labai erzina.

1. Nuolatiniai tekstinių žinučių rašymai, tačiau vengimas paskambinti. Tekstinės žinutės gerokai palengvina mūsų bendravimą, tačiau kiek trukdo tinkamai komunikacijai. Vaikinai dažnai nėra tie, kurie yra linkę ilgai susirašinėti tekstinėmis žinutėmis, jiems daug patogiau ir lengviau atrodo paskambinti ir pasišnekėti. Todėl jei nuolat rašai jam žinutes, suklusk - tai gali erzinti.

2. Rašymas tik tuomet, kai vaikinas yra mieste. Jei esi iš tų merginų, kurios vos išėjusios į miestą gerai praleisti laiko, parašo vaikinui, tuomet žinok, jog vaikinams tai tikrai nepatinka. Jei vaikinas tau nuoširdžiai simpatizuoja, toks rašymas signalizuoja, jog rūpi jam tik dėl to, kad tau patinka su juo smagiai leisti laiką. Sakai, kas čia blogo? Toks elgesys slepia tavo laisvą požiūrį ir nerimtus jausmus.

3. Uždarumas. Savo jausmų slėpimas, bandymas apsimesti tuo, kuo nesi, vaikinus verčia imtis už galvos: ką ji galvoja, kodėl taip elgiasi? Vaikinai užuominų dažnai nesupranta, todėl verčiau kalbėk aiškiai ir be užuolankų. Kam gadinti gerus santykius?

4. Dingimas lyg į vandenį. Dar vakar puikiai leidote laiką, o šiandien jam neatrašai. Kokios galimos tokio elgesio priežastys? Tau vaikinas nepatinka. Tu vaikiną trokšti paerzinti. Tu abejoji dėl savo jausmų, todėl jam neatrašai. Kaip bebūtų, vaikino tai tikrai nežavi. Viena vertus, tu sieki, kad jis dėl tavęs stengtųsi, kita vertus, bandai jo kantrybę. Tačiau žinok, jog kantrybės taurė gali persipildyti...

5. Troškimas, jog viską išspręstų vaikinas. Ar kalba pasisuka apie tai, kokią picą valgysite, ar į kokį kiną eisite, ar ką veiksite ateinantį savaitgalį - tu visuomet nori, jog vaikinas už tave tai nuspręstų? Tai rodo tavo nesavarankiškumą ir negebėjimą pačiai priimti sprendimus. Be to, vaikinus tai žlugdo. Dažnai vaikinai trokšta padėti ir patarti, tačiau kai tau stinga iniciatyvos ir motyvacijos, tai jiems tampa kančia. Vargu, ar kuris vaikinas nori bendrauti su mergina, kuri daugeliu gyvenimo klausimų neturi aiškios nuomonės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis