Aktorė Jennifer Lawerence prisipažino tai, kas palies kiekvieno širdį (FOTO)

Šiuo metu visas pasaulis kvaišta dėl filmo „Bado Žaidynės: Strazdas Giesmininkas. II dalis”, kurio žvaigždė - gražuolė aktorė Jennifer Lawrence.

Dvidešimt penkerių metų merginos talentas šiais metais buvo įvertintas su kaupu - ji pripažinta daugiausiai uždirbančia jaunąja aktore, o filmų prodiuseriai ją tiesiog graibsto.

Iš tiesų, Jennifer ne tik labai talentinga, drąsi, bet ir be galo graži mergina. Ypač jos išvaizdos pokyčius galima pastebėti per pastaruosius keletą metų, kai iš paprastos, mažai kam žinomos aktorės ji tapo tikra kino pažiba.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Visgi jei atrodo, jog Jennifer gyvenimas klotas rožėmis, tenka tai paneigti. Pasirodo, Jennifer asmeninis gyvenimas tikrai nėra toks spindintis, kaip jos profesinė veikla.

Jennifer Lawrence su kolegomis
Jennifer Lawrence su kolegomis
Vida Press

JAV Vogue žurnalui garsi aktorė prasitarė, jog jaučiasi itin vieniša. Aktorė sakė, jog dažniausiai savaitgalius leidžia viena, mat vaikinai jos paprasčiausiai... nekviečia į pasimatymus! Atrodo, kaip taip gali būti, juk Jennifer ne tik šarminga, bet ir labai graži mergina.

Pasirodo, taip yra todėl, jog vaikinai bijo jai parodyti dėmesį. Galbūt jie baiminasi jos populiarumo bei šlovės, o galbūt Jennifer iš šalies jiems atrodo kiek šaltoka, nepasiekiama. Kaip bebūtų, Jennifer tvirtai tiki, jog kada nors laimė jai nusišypsos ir ji atras savęs vertą vaikiną.

Dar visai neseniai Jennifer draugavo su grupės Coldplay lyderiu Chrisu Martinu, tačiau jų draugystė gana greitai nutrūko - pora kartu išbuvo vos ketverius mėnesius.

Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Vida Press

Jennifer prisipažino, jog labai trokšta sukurti šeimą ir susilaukti vaikų. Tačiau pirmiausia - karjera. Regis, su pastarąja veikla ji puikiai susitvarko, o mes tvirtai tikime, jog tokia šauni mergina jau visai greitai sulauks ir savo išrinktojo, su kuriuo galės žengti prie altoriaus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis