Blogerė ir modelis Simona Burbaitė veikli net savaitgaliais (FOTO)

Panevėžietę Simoną Burbaitę (23) dalis atsimena iš „Mis Visata 2013“ konkurso, kuriame ji dalyvavo, kiti ją atpažįsta iš fotosesijų ir pristatymų, kuriuose ji dirba modeliu, o treti kasdien skaito jos sveikai gyvensenai, kūrybai, madai ir grožiui įkvėpiantį blogą. Apie sportišką ir aktyvų jos laisvalaikį kalbame tradicinėje savaitgalio rubrikoje „Pramogų receptai“.

Simona, kaip įprastai atrodo tavo savaitgaliai?

Savaitgalius dažniausiai stengiuosi skirti šeimai. Taip pat tai laikas skirtas kelionėms ir aktyviai veiklai.

Ar dažnai tenka savaitgaliais dirbti? O gal griežtai atsisakai ir palieki jį tik poilsiui?

Mano profesija yra tokia, jog gali tekti dirbti ir savaitgalį. Fotosesijų ir mados renginių pasitaiko ne tik darbo dienomis, tačiau nematau tame jokios tragedijos. Kai darai tai, kas patinka, neskaičiuoji laiko ir dienų. Šiuo metu dar rašau ir savo blogą www.simonaburbaite.com, todėl galima sakyti, jog dirbu 24/7. Tai lyg asmeninis verslas, kuris reikalauja viso tavo laiko ir resursų.

Esi iš tų, kurios savaitgalį nesikelia iki pietų, ar labiau mėgsti produktyvius savaitgalius?

Esu vyturys, todėl miegoti ilgai nemėgstu, o ir negaliu. Dažniausiai ilgiau pamiegoti sau leidžiu nebent sekmadienį.

Ar mėgsti savaitgaliais save palepinti? Kokiais būdais, maistu, miegu ar pramogomis dažniausia?

Kadangi savaitgalį turiu daugiau laiko, mėgstu pasisukioti virutvėje, pagaminti sau ir artimiesiems ką nors skanaus bei sveiko. Taip pat bent porą kartų per mėnesį nueinu į kino teatrą ar spektaklį. Visada randu laiko pasimėgauti kava mėgstamiausioje kavinėje bei paskaityti knygą. Man tai savotiška meditacija.

Ar turi savo mėgstamiausią patiekalą, kurį rekomenduotum išbandyti?

Sekmadienis yra ta diena, kai leidžiu sau ir ilgiau pamiegoti, ir pasigaminti skanius pusryčius. Tiesą sakant, dažniausiai tai būna blynai! Bet ne tradiciniai – kepu juos tik iš kiaušinio, bananų ir sėlenų. Skonis fantastiškas, laiko gaminimas daug neužima, be to, galima nesibaiminti, kad pakenks kūno formoms. Juos galima paskaninti kuo tik širdis geidžia… Liesu jogurtu, mėgstamomis uogomis, riešutais, medumi. Tai fantazijos reikalas. Dar tradiciškai savaitgaliais pasilepinu žaliosios arbatos gėrimu matcha latte, kuris puikiai tonizuoja ir suteikia energijos. Mėgstu gaminti sveiką ir skanų maistą sau ir artimiesiems. Virtuvė ir gaminimas man tikrai nėra kančia. Turiu daug idėjų sveikiems receptas, tad savaitgalis yra puikus metas jiems išbandyti. Tačiau niekada nepraleidžiu progos aplankyti gero restorano ir paragauti kažko naujo ir kokybiško.

Esi blogerė, dažnai fotografuoji savo aprangą, be kokio akcento neįsivaizduoji rudens?

Mano stilius yra labai funkcionalus ir įvairus. Vieną dieną galiu būtų bohemiška, kitą dieną moderni, trečia dieną – rokerė. Tačiau dažniausiai dėmesį atkreipiu į patogumą, ypač savaitgaliais. Mano rudens topas – jaukus megztinis aukštu kaklu.

Ar mėgsti savaitgaliais žiūrėti filmus?

Taip, mėgstu nueiti į kino teatrą ir pamatyt gerą filmą. Kai tokios galimybės nėra - tuomet renkuosi filmo vakarą namuose. Mėgstantiems rimtesnius filmus apie gyvenimą, santykius ir apskritai pscihologiją labai rekomenduoju pamatyti „Z for Zachariah“, „Stonehearst Asylum“, „About time" ir „Her“. Be to, žaviuosi prancūzų komedijomis. Viena paskutiniųjų matytų – „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“, tikrai puiki komedija, juoko iki ašarų.

Darbo dienomis tenka naudoti makiažą dėl darbo, o kaip elgiesi savaitgaliais? Leidi odai pailsėti, ar kaip tik renkiesi ryškesnį makiažo variantą?

Žinoma, kai tik yra galimybė makiažo nenaudoju, nes per savaitę mano oda nuo dekoratyvinės kosmetikos tikrai kenčia. Tačiau žinau ir tai, jog odą būtina apsaugoti nuo kenksmingo aplinkos poveikio, todėl įprastą dieną iš namų neišeinu odos „neaprengusi“. Paprastai naudoju BB kremą ar mineralinę pudrą su SPF apsauga. Be to, bent vieną kartą per savaitę atlieku veido odos pilingą ir naudoju drėkinančias veido kaukes. Taip pat kartą per mėnesį apsilankau pas kosmetologę.

Ar mėgsti savaitgaliais, kai turi laiko, sportuoti?

Galima sakyti, kad sportas – mano darbo dalis. Privalau nuolat palaikyti puikią fizinę formą, ne tik dėl modeliui reikalingų tobulų apimčių, tačiau ir fizinės ištvermės. Mano darbas yra nenuspėjamas, niekada nežinai kada ir kiek ilgai teks pozuoti pritūpus, pasistiebus, kiek ilgai stovėti ar vaikščioti su aukštakulniais ir panašiai, tad modelis privalo būti tam fiziškai pasiruošęs. Dažniausiai savaitgaliais nuo sporto salės ilsiuosi, nes sportuoju praktiškai kiekvieną dieną. Tačiau poilsio dienomis užsiimu kitokia aktyvia veikla, pavyzdžiui slidinėjimu, šokinėjimu ant batutų ar Muay Thai.

Esi labai veikli, daug sportuoji. Kas tau padeda atsipalaiduoti?

Man geriausias poilsis yra laikas su šeima, tačiau kai turiu laiko tik sau mėgstu pasileisti ramią muziką, užsidegti smilkalus ir į rankas pasiimti gerą knygą – tai puikus atsipalaidavimas. Šiuo metu skaitau Jurgos Jurkevičienės knygą „Itališkos elegancijos kodas“. Tačiau taip pat labai rekomenduoju Dalai Lamos „Nerimastingas pasaulis“ ir Gregory David Roberts „Šantaramas“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis