5 garsiausi ir stilingiausi vaikai, gimę įžymybėms (FOTO)

Garsių tėvų vaikai dažniausiai būna stebimi lyg pro padidinamąjį stiklą. Žmonėms smalsu ką jie veikia, kaip rengiasi ir kaip sutaria su įžymiaisiais tėvais. Paskaityk apie penkias garsiausias ir stilingiausias įžymybių atžalas!

Gabrielis Day-Lewis. Garsaus aktoriaus Danielio Day Lewiso sūnelis Gabrielius - tikras tėvo atspindys. Tai išduoda ne tik mėlynos, vaiskios Gabrielio akys, bet ir jo veido bruožai. Gabrielis - sparčiai kylantis modelis, kurį modelių pasaulyje išskiria įstabūs, ryškūs skruostikauliai. Be to, Gabrielius - tikras jaunasis stileiva, kuris mėgsta įmantrius drabužius ir turi puikų, išlavintą skonį. Yra žinoma, jog Gabrielis puikiai sutaria su savo garsiuoju tėčiu ir labai dažnai leidžia laiką kartu. Kol kas apie aktorystę nemastantis gražuolis šiuo metu užimtas mokslais ir paaugliškais reikalais.

Gabrielis Day Lewisas ir Danielis Day Lewisas
Gabrielis Day Lewisas ir Danielis Day Lewisas
Vida Press

Visai neseniai rašėme apie veiksmo filmų žvaigždės Sylvesterio Stallonės gražuoles paaugles dukras. Stallonių šeimos pažiba - septyniolikmetė Sistine, kuri ketina tapti tikra modelių pasaulio pažiba. Beje, jos tėvelis tam pritaria ir visai neseniai net pasidalino nuotrauka kartu su žaviąja dukrele, po kuria pakomentavo, jog tiki savo dukros sėkme ir palaiko ją kylant modelių karjeros laiptais. Regis, Sistine turi viską, ko reikia įžymumui - pritrenkiančia išvaizdą, puikų stiliaus pojūtį ir, žinoma, garsaus tėvelio užnugarį.

Sistine Stallone
Sistine Stallone
Vida Press

Aktoriaus Judo Law sūnelis Rafferty - tikras gražuolis, kuris jau dabar laikomas jaunųjų modelių pažiba. Jis ne tik paveldėjo įstabų Judo žvilgsnį, bet ir išskirtinį, subtilų stiliaus pojūtį. Nors jaunasis Rafferty kol kas dar nedebiutavo kine, jį ten išvydusios jaunosios merginos, ko gero, nualptų vietoje. Ir iš tiesų, Raffertis turi kažką tokio, kas verčia iš klumpių. Nežinia, ar tai stulbinantys veido bruožai, o gal faktas, jog Rafferty - paties Judo Law sūnelis?

Judas Lawas
Judas Lawas
Vida Press

Rafferty Lawas
Rafferty Lawas
Vida Press

Garsios aktorės Melanie Griffith dukra Dakota jau puikiai žinoma pramogų pasaulyje. Ją išgarsino vaidmuo kultiniame filme 50 pilkų atspalvių. Tačiau prieš išgarsėdama kine, Dakota priklausė vienai žymiausių JAV modelių agentūrų ir ne vienerius metus demonstravo kolekcijas. Dakota - ne tipinė manekenė, nors ir turi puikią figūrą. Visgi ji modelių agentūras sužavėjo savo šarmu ir pasitikėjimu savo jėgomis.

Dakota Johnson
Dakota Johnson
Vida Press

Įžymiojo muzikanto Philo Collinso dukrelei Lily jau dvidešimt šešeri metai, tačiau tėvo pėdomis ji neseka. Muzikinės karjeros nepasirinkusi gražuolė skinasi kelią aktorių pasaulyje. Ir gana sėkmingai. Be to, Lily yra tituluojama stiliaus ikona, mat turi labai gerą skonį drabužiams bei aksesuarams. Tačiau labiausiai ją garsina tankūs, stori jos antakiai, kurie yra tarsi jos vizitinė kortelė.

Phil Collins
Phil Collins
Vida Press

Lily Collins
Lily Collins
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis