Selena Gomez prisipažino: patyčios dėl figūros nuvedė pas psichologus (FOTO)

Dainininkė Selena Gomez visuomet gerbėjus žavėjo savo išvaizda. Vis dėlto buvo metas, kai daugelis ją kritikavo ir engė dėl keletos priaugtų kilogramų.

Iš šalies atrodo, jog žvaigždės dėl savo figūros visai nekompleksuoja - jos drąsiai pozuoja fotografams ir nevengia parodyti savo apnuogintų kūnų.

Tačiau Selenos patirtis sako ką kita. Pavasarį Selena iš tiesų buvo kiek papilnėjusi - tai buvo galima pastebėti ne tik iš paparacių pagautų nuotraukų. Ir pati Selena Instagrame buvo patalpinusi nuotrauką, kurioje viešai teigė besidžiaugianti savo papilnėjusiomis kūno formomis.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Visgi tai, ką jai teko iškęsti vėliau, palies kiekvienos širdį. Ar gali patikėti, jog Seleną kalbos apie jos kūną taip paveikė, jog ši net lankėsi pas psichologus? Neiškentusi visuomenės spaudimo ji pradėjo lankyti terapijos kursus, skirtus pradėti mylėti savo kūną.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Anot jos, tai buvo vienas skaudžiausių etapų jos gyvenime. Ji negalėjo patikėti, jog žmonės gali būti tokie žiaurūs ir taip kritikuoti ją dėl kelių papildomų kilogramų. Tuo metu, anot atlikėjos, ji labai kompleksavo ir nenorėjo niekur išeiti iš namų.

Selena teigia: „Tai mane skaudino, nes aš niekuomet anksčiau nebuvau patyrusi tokio žeminimo, tačiau šis įvykis padarė mane stipresne ir privertė kitaip žvelgti į savo kūną”

Šiuo metu Selena jaučiasi puikiai ir tai matyti iš jos fotografijų. Beje, šiuo metu ji smarkiai sulysusi ir dažnas gerbėjas klausia: galbūt įtaką jos svoriui padarė kitų žmonių kalbos?

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Visgi tai, ką mergina išgyveno, verčia susimąstyti. Pasirodo, dėl figūros patyčių kenčia ir įžymybės. Gal vertėtų būti tolerantiškesniems? Mes džiaugiamės už Seleną ir tikimės, jog dėl figūros jai daugiau nebeteks lankytis pas psichologus!

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis