Garsusis modelis Twiggy: paauglystės kompleksai ją varė iš proto (FOTO)

Septintajame dešimtmetyje mados pasaulyje karaliavo garsusis modelis Twiggy. Vienų teigimu ji buvo tikra gražuolė, o štai kitiems Twiggy rodėsi ne tokia ir simpatiška.

Twiggy, kurios tikrasis vardas - Lesley Lawson, buvo viena tų, kuri visuomet stokojo pasitikėjimo savimi. Lesley nuo pat ankstyvos jaunystės buvo labai liekna - jos kojos buvo tarsi šakaliukai, todėl ji nuolatos maskavo jas nešiodama kelias poras pėdkelnių. Be to, jos veidą puošė daugybę strazdanėlių, kurios jai visai neatrodė patrauklios.

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Merginos plaukai tai pat niekuomet nebuvo ilgi ir sveiki, kaip būdinga garsių modelių plaukams. Priešingai, jie buvo trumpučiai ir gana patriušę. Tad kas patraukė žymiausius mados industrijos vadovus, kad šie ją pastebėjo? Twiggy buvo atrasta visiškai paprastai. Kartą mergina lankėsi kirpykloje, kurioje ji buvo nufotografuota su nauja šukuosena. Atsitiktinai nuotrauka pateko į garsaus fotografo rankas ir taip ją pastebėjo visas pasaulis.

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Kompleksuota, nestandartinio grožio Twiggy žaibišku greičiu tapo įžymybe. Ji tuoj pat papuošė tokių garsių mados žurnalų kaip Vogue bei Harper`s Bazar viršelius, todėl daugelis jaunų merginų geidė tapti tokios, kaip ji. Laiba mergina visiškai pakeitė iki tol vyravusį moteriškų formų merginos idealą. Juk Twiggy daugeliui panašėjo į berniuką!

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Ko gero, keisčiausia tai, jog Twiggy karjera truko itin trumpai - vos ketverius metus. Vis dėlto ji tapo tikra pasauline mados bei stiliaus ikona!

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Beje, daugelis iki šiol kaltina garsiąją manekenę tuo, jog ši pradėjo iki šių dienų besitęsianti lieknumo kultą. Mat būtent su Twiggy žvaigždės spindesiu atėjo ir itin lieknų, kaulėtų modelių era. Vis dėlto tuo kaltinti Twiggy tikrai nederėtų. Šis modelis niekuomet nevartojo narkotikų ar alkoholio, todėl ji tikrai nebuvo blogas pavyzdys merginoms. Liekna iš prigimties mergina visai neskatino kitų merginų badauti ar intensyviai sportuoti.

Ir dabar Twiggy, būdama 66 metų, atrodo pritrenkiančiai. Visgi jos sveikas gyvenimo būdas ir įvairiausių modeliams grėsusių pagundų atsisakymas padarė didelę įtaką jos grožiui. Ar ne nuostabiai atrodo ši moteris?

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Twiggy
Twiggy
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis