Victoria Beckham paauglystėje patyrė tai, ko nelinkėtų niekam (FOTO)

Buvusi garsios merginų grupės Spice Girls narė, dizainerė bei stilistė Victoria Bechkam be abejonės yra tikra šiuolaikinė mados ikona. Jos gyvenimą seka daugelis, mat ji ir mylimasis Davidas Beckhamas yra viena garsiausių įžymybių porų.

Visgi ne visais laikais Victoria buvo sektinas mados pavyzdys. Kokia ji buvo ankstyvoje jaunystėje? Į grupę Spice Girls mergina atėjo dar būdama paaugle. 1990 metais prisijungusi prie grupės ji iš karto tapo įžymybe, mat tuo metu Spice Girls buvo populiariausia merginų grupė.

Ambicijos, ryžtas ir principingumas ją lydėjo nuo pat paauglystės. Anot Victorios, nors mokykloje ji buvo nepopuliari, slapčia žinojo, jog taps pasauline žvaigžde. Tiesa, Victoria nesiekė tapti įžymia dainininke (soline karjera ji taip ir nesužibėjo), tačiau puikiai žinojo, jog kada nors bus moteris, kurią žinos visi.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Vicitoria buvo vos aštuoniolikos, kai ją pakvietė dainuoti į Spice Girls. Tuo metu ji buvo gerokai pilnesnė nei yra šiuo metu. Putlūs žandukai ir entuziazmu degančios akys - Victoria tiesiog spinduliavo jaunatviška energija. Artimi šaltiniai teigia, jog Victoria nuo pat paauglystės laikų pasižymėjo užsispyrimu ir buvo tikra perfekcionistė.

Regis, Victoria norėtų, jog kai kurios jos jaunystės laikų fotografijos būtų ištrintos. Juk šiuo metu ji - mados tendencijas diktuojanti elegantiška dama, tačiau paauglystės laikotarpiu ji tikrai nebuvo ta, kuri žavėjo savo išskirtiniu aprangos stiliumi. Victoria rinkdavosi gana atviro stiliaus sukneles ir nevengdavo pabrėžti savo figūros. O kaip tau ši balerinos stiliaus suknelė ir žieminiai batai?

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Victoria - gana paslaptinga moteris, mat apie savąją paauglystę nėra linkusi pasakoti. Vis dėlto vienam žurnalui pavyko pakalbinti Victorią apie jos paauglystės laikus. Pasirodo, Victoria kaip niekas kitas žino patyčių sukeltą skausmą. Būdama paaugle, ji buvo labai liesa ir turėjo milžinišką tarpą tarp dantų, todėl mokykloje dažnai buvo bjauriai pravardžiuojama.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

„Aš neturėjau nė vieno draugo. Per pertraukas dažniausiai sedėdavau viena ant palangės” , - prisipažino Victoria. Vis dėlto mados ikona teigia, jog kitų jos bendraamžių patyčios paskatino tapti tvirtesne ir dar labiau siekti savo tikslų. Be to, Victoria turėjo puikią šeimą, kuri ją palaikė visais gyvenimo atvejais.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

„Tai, kas tavęs nenužudo, padaro stipresniu” - tokiu posakiu visą gyvenimą vadovavosi Victoria. Šį posakį ji puikiai pritaikė, tad dabar gali didžiuotis būdama tikra stiliaus dievaite.

Victoria Beckham
Victoria Beckham
Vida Press

Nuo patyčių mokykloje ji stengiasi apsaugoti ir savo keturis vaikus, kuriuos auklėja būti drąsiais ir nepriklausomais. „Jei galėčiau sugrįžti į savo paauglystės laikus, būčiau kur kas drąsesnė. Gaila, kad tuo metu buvau kitokia...” , - pasakoja Victoria.

Vis dėlto šiuo metu milžinišką mados imperiją valdanti Victoria turi kuo didžiuotis. Ji laimingai ištekėjusi už garsaus futbolinininko, augina sveikus, laimingus vaikus ir dirba darbą, kurį dievina.

Ar ji - ne puikus pavyzdys, kaip didžiulį skausmą dėl patyčių patyrusi mergaitė tapo stipria moterimi?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis