Garsi mama aštuonmetę dukrą verčia savo pačios kopija (FOTO)

Didžiojoje Britanijoje populiari televizijos žvaigždutė Katie Price - įžymybė, kuri nesikuklina pasirodyti su ryškesniu makiažu.

Tai suprantama, juk Katie trisdešimt septynerių metų moteris, kuri laisvai gali pasirinkti, kaip atrodyti ir kuo puoštis.

Visgi labiausiai stebina tai, kaip ji augina savo vos aštuonerių metų dukrelę Princess. Dar vakar pasaulį apskriejo žinia apie kaip du vandens lašai į mamą panašią Katie dukrelę.

Katie ir Princess
Katie ir Princess
Vida Press

Princess
Princess
Vida Press

Deja, panašumą gana sunkoka įžvelgti, mat mažosios Princess veidas itin gausiai padengtas ryškiu makiažu. O juk mergaitei vos aštuoneri metai!

Daugelis žmonių, pamatę Katie dukros nuotraukas, pradėjo burnoti ant įžymybės ir teigti, jog mergaitė dar per maža tokiam sunkiam makiažui ir ištaigingoms šukuosenoms. Juk jai reikia su lėlemis žaisti, o ne valandų valandas tupėti prie veidrodžio, atliekant makiažą!

Princess
Princess
Vida Press

Labiausiai stebina tai, jog mažoji Princess sako nuo pat mažumės jaučianti norą dažytis, o jos garsioji mamytė tai puikiai supranta ir toleruoja. Ir net padeda išsirinkti aštuonmetei kosmetikos priemones!

Princess
Princess
Vida Press

Baisoka pagalvoti, kokia mergaitės oda bus po daugelio metų, jei būdama tokia jaunutė ji ant savo veido tepa tokius gausius makiažo sluoksnius!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis