5 žmonės, kurie bet kokia kaina nori būti panašūs į įžymybes (FOTO)

Ko gero, ne viena iš mūsų kartais pamąsto, kaip gera būtų turėti nuostabius Angelinos Jolie veido bruožus ar spindinčius Beyonces plaukus.

Tačiau mintys taip ir lieka mintimis - mylime save tokias, kokios esame ir nesistengiame aklai lygiuotis į įžymybes. Tačiau kai kurie žmonės yra pasiryžę žūt būt turėti garsių žmonių išvaizdą.


O ją turėti ne taip ir lengva. Nepakaks vien kopijuoti įžymybių aprangos stilių - norint TIKRAI būti panašiam į įžymybes, yra būtinos brangiai kainuojančios plastinės operacijos.


Kas yra tie 5 žmonės, labiausiai pakvaišę dėl savo mylimų įžymybių išvaizdos?


Jordan James Parke. Jordan - kone garsiausias realybės šou žvaigždės Kim Kardashian klonas. Jordano veidas yra pripildytas daugybe botokso ir kolageno, o veido operacijai jis jau išleido apie 150, 000 tūkst. dolerių. Ir net neketina sustoti! O kur dar brangiausių dizainerių drabužiai, mobilieji telefonai ir makiažas, kainuojantis tūkstančius. Ir viskas dėl mylimosios Kim. Jordanas dievina fotografuotis panašiomis pozomis kaip ir garsenybė. Nors Jordanas sulaukia nemažai priekaištų dėl išvaizdos, jis dėl nieko nesigaili ir toliau ketina būti „panašus" į Kim.


 Jordan James Parke
Jordan James Parke
Vida Press


Jei manai, jog Angelina Jolie - vienintelė žemėje, turinti tokius nuostabius veido bruožus, labai klysti. Tikra jos kopija gyvena Škotijoje. Tai dvidešimt ketverių metų Chelsea Marr, kurią daugelis laiko tikra garsiosios aktorės kopija. Tiesa, mergina neslėpia, jog panašumas į Angeliną nėra vien likimo dovanotas. Ji jau atliko keletą lūpų putlinimo operacijų, koregavo nosį ir veido formą. Kaip bebūtų, ji pelnytai gali vadintis Angelinos antrininke, nes yra į ją iš tiesų panaši. Tiesa, panašumo jai kol kas užtenka, todėl ji nėra apsėsta plastinėmis operacijomis. Nors kas ten žino, kaip bus toliau...


Angelina Jolie
Angelina Jolie
Vida Press
Chelsea Marr
Chelsea Marr
Instagram @ chelseamarr31


Daugelis pasaulio vaikinų šaiposi iš Justino Bieberio stiliaus, tačiau yra ir tų, kurie trokšta lygiuotis į šią įžymybę. Deja, į Justiną Bieberį troškęs būti panašus dainų kūrėjas iš Los Andželo Toby Sheldonas šių metų vasarą buvo rastas negyvas... Vis dėlto jį žmonės atmena kaip vaikiną, kuris išleido net 100,000 tūkst. dolerių tam, jog būtų panašus į jaunimo dievaitį. Nors Toby jau nebėra tarp gyvųjų, žmonės jį atmena kaip didžiausią Justino faną, kuris troško bet kokia kaina būti panašus į savo dievaitį. Nors ir buvo keturiolika metų vyresnis už Justiną.


Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press


Toby Sheldon
Toby Sheldon
Vida Press
Toby Sheldon
Toby Sheldon
Vida Press


Ashley Horn. Nors daugelis aktorę Linday Lohan laiko ne nuostabaus grožio simobliu, o mergina, kuri savo grožį sudarkė žalingu gyvenimo būdu, jos netikra sesutė Ashley Horn mano priešingai. Ji viešai yra paskelbusi, jog trokšta būti tokia, kaip Lindsay. ,,Aš net gražesnė už ją!" , - žurnalistams sako Ashley ir demonstruoja savo pokyčius. Plaukų spalvos keitimas, nosies plastinė operacija, lūpų patempimas ir kitos transformacijos - na, Ashley tikrai pasistengė. Ar matyti rezultatas? Kaip bebūtų, vargu, ar daugelis merginų norėtų būti panašios į Lindsay. Bent jau lygiuotis į jos gyvenimo būdą tikrai ne...


Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Vida Press
Ashley Horn
Ashley Horn
Vida Press


Nilo karalienė, legendinis grožio simbolis Nefertitė atgijo Didžiosios Britanijos gyventojos Nileen Namita kūne. Na, bent jau bando atgimti. Susižavėjusi senovės Egipto grožio simboliu, moteris jau iškentėjo net 51 plastinę operaciją. Ar pavyko Nileen tapti bent šiek tiek panašia į Egipto divą - spręsti tau. Sunku pasakyti, kodėl Nileen taip susižavėjo Nefertite, tačiau tai, jog ji tarsi pakvaišusi su kiekviena operacija bando būti vis panašesne į deivę, faktas.


Nefertitė
Nefertitė
Vida Press
Nileen Namita
Nileen Namita
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis