„Facebook“ tūkstančius sekėjų turinti penkiolikmetė Patricija ruošia staigmeną visiems (FOTO)

Iš Varėnos kilusiai Patricijai Mickutei dar tik penkiolika, o socialiniuose tinkluose sekėjų turiu daugiau už kai kurias lietuviškas žvaigždes – beveik 20 tūkstančių. Šiandien „Pramogų receptų“ rubrikoje kalbamės apie jos dainavimo pradžią, sėkmę socialiniuose tinkluose ir artėjančias Šv. Kalėdas.

Patricija, kuo šiuo metu užsiimi?

Šiuo metu dainuoju, muzikuoju, šoku ir mokausi Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijoje.

Kaip atrodo įprasta tavo diena?

Įprasta mano diena prasideda nuo mokyklos. Grįžus iš jos laukia saldus miegas namuose, serialo serija su krūva maisto, namų darbai, šokių repeticija. O dieną tradiciškai užsibaigiu šiltu vakaru su dainomis prie židinio.

Ar turi tradicijų, kasdienių ar savaitgalinių savų ritualų?

Neseniai su drauge susigalvojome sekmadienio popietės pasivaikšiojimo tradiciją su kava.

Ar pameni, kuomet pirmą kartą susidūrei su dainavimu? Kaip pradėjai svajoti, jog norėtum su juo sieti savo gyvenimą?

Labai gerai pamenu, kuomet mama atvedė pas pirmąją dainavimo mokytoją, tuo metu man buvo tik keturi metukai. Pradėjus mokytis dainavimo, nuolat įsivaizduodavau save dainuojančią didelei miniai žmonių. Maždaug dvylikos pradėjau svajoti, jog siesiu savo gyvenimą su dainavimu. Iki šiol viliuosi, jog tai taps pagrindiniu mano darbu.

Kuri stilių kitiems, tačiau ir pati atrodai labai stilinga ir natūrali, nenaudojanti makiažo. Kai manai, ar dainininkui svarbu reprezentatyvi išvaizda, išpuoselėtas stilius?

Makiažą naudoju, tiesiog labai mažai. Kasdien apsieinu su blakstienų tušu ir paakių maskuokliu. Manau, kad dainininkas turi atrodyti estetiškai, patraukti akį savo išvaizda bei pokyčiais, išskirtinumu.

Ką tau reiškia natūralumas? Galbūt taip pat esi natūralistė kitose srityje?

Natūralumas man turi daug prasmių, tiek gyvenimo būde, tiek išvaizdoje ar charakteryje. Charakterio natūralumu vadinu tai, jog žmogus atsiduoda visa širdimi kitam žmogui, neapsimetinėja, parodo savo tikrąjį veidą. Išvaizdos natūralumui nereikia jokių dirbtinių blakstienų, kad ir kaip jos man gražu, plastinių operacijų ar kitų natūralios išvaizdos pokyčių. Labai daug kartų galvojau ir bandžiau atsisakyti mėsos, tapti vegetare, bet neišėjo. (juokiasi)

Kokiais dainavimo pasiekimais iki šiol gali pasigirti, ką yra pavykę laimėti?

Daug pasiekimų kol kas neturiu, bet galiu pasidžiaugti savo miestelio konkursų laimėtomis vietomis, dalyvavimu „Laumės juostoje“, bei „Talentų ringe“ patekus į pusfinalį.

Su kokiais iššūkiais dažniausia susiduri savo darbe? Ar dainininkės realybė tokia saldi, kokią merginos mato filmuose?

Nemanau, kad dabar dainavimą galiu vadinti darbu, nes jis yra mano didžiausias malonumas bei pomėgis. Bet iš patirties galiu paatvirauti, jog realybė yra visai kitokia. Nutinka visokiausių bėdų, kurių net nesitiki, būna ir daug ašarų. Aišku, po žiūrovų plojimo jautiesi kaip devintame danguje, tai viską ir pasako. Smagu, kad kažkam patinka tai, ką tu darai savo malonumui.

Ne už kalnų Kalėdos, galbūt planuoji įrašyti kalėdinę dainą?

Kalėdų proga numatytų dainų neturiu, bet po švenčių visų gerbėjų laukia staigmena!

Su kuo tau asocijuojasi Kalėdos? Ar tau svarbu tradicijos, didelis šeimos ratas?

Kalėdos man asocijuojasi su Kalėdų egle, susirinkusia šeima, gera nuotaika, šiltais vakarais, sniegu, ir mandarinais! Tradicijų nereikia užmiršti, o ir pačios Kalėdos yra visos šeimos bei susitaikymo šventė.

Kokią įsimintiniausią, mieliausią Kalėdų dovaną iki šiol esi gavusi? Ar pati mėgsti labiau dovanas pirkti, ar daryti pati?

Man labiausiai mieliausia dovana buvo mikrofonas. Kadangi dovanojame šeimos nariams reikalingus bei naudingus daiktus, manau, kad šis buvo naudingiausias. Pati dovanas visada perku, bet mėgstu nustebinti ir gamintais saldumynais.

Ko norėtum palinkėti mūsų skaitytojams, savo klausytojams ir gerbėjams švenčių proga?

Norėčiau visiems palinkėti gražių bei šiltų Kalėdų, laimingų Naujųjų metų. Tegul šiame neramiame pasaulyje būna daugiau supratimo, šviesos, pagarbos bei meilės!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis