Britney Spears paauglystė - iš angelo virto atstumtąją (FOTO)

Dainininkės Britney Spears karjera prasidėjo anksti. Deja, palyginus greitai jos žvaigždė užgeso... Tiesa, nors atlikėja vis dar bando surinkti populiarumo likučius, pastarųjų metų jos koncertinė veikla neprilygsta tai, kurią Britney vykdė anksčiau.

Britney gyvenimas jau nuo pat ankstyvos vaikystės buvo aktyvus. Ji ne tik buvo patyrusi gimnastė, bet ir dalyvaudavo įvairiuose sporto varžybose. Energija trykštanti mergaičiukė taip pat dainavo bažnyčios chore ir šoko šokiuose.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Būdama vos aštuonerių Britney sudalyvavo The Mickey Mouse Club šou (kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip Christina Aguilera ir Justinu Timberlaku), kuriame iš karto buvo pastebėtas jaunosios gražuolės talentas. Švelnus balsas, puiki plastika ir sklindanti charizma - Britney tuoj pat tapo daugelio numylėtinė.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Pirmosios šlovės ji atsikando labai greitai, o su staiga užklupusiu žinomumu prasidėjo ir įvairiausios pagundos. Britney buvo vos aštuoniolika, kai ji tapo pasaulinio lygio žvaigžde. Tuo metu visos pasaulio merginos troško būti panašios į ją - kopijavo jos stilių ir manieras.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Britney buvo formuojamas tobulos mergaitės įvaizdis. Angeliški bruožai, šviesūs plaukai, jokių skandalų ir mandagus elgesys.

Deja, greitai viskas pradėjo griūti. Po 2004 m. šlovės dainininkė susituokė su Kevinu Federlinu. Tuomet ir prasidėjo atlikėjos kritimas - ji nevengė vartoti alkholį bei narkotines medžiagas, nuoga lakstydavo po vakarėlius, buvo pastebėta netinkamai prižiūrinti savo vaikus ir net protestuodama nusiskuto galvą.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Artimieji paragino Britney kreiptis į psichiatrus. Britney gydęs psichiatras akcentavo tai, kad buvusi populiari atlikėja paprasčiausiai negalėjo susidoroti su labai greitai ją užklupusia šlove, todėl pradėjo krėsti įvairiausius skandalus. Anot gydytojo, Britney visomis jėgomis stengėsi atsikratyti jai primesto tobulos merginos įvaizdžio. Ką gi, jai pavyko.

Britney Spears
Britney Spears
Vida Press

Šiuo metu atlikėją daugelis vis dar prisimena kaip tą tobuląją Britney, tačiau suvokia, kad šlovės laikų dainininkė nebesusigrąžins. Nors ji visomis išgalėmis stengiasi atkreipti į save dėmesį, žmonių atmintyje ji paliko ne patį švariausią pėdsaką.

Psichozės, isterijos, alkoholis ir narkotinės medžiagos - Britney praeitis, kurios sunku atsikratyti. Galbūt todėl 33 metų atlikėja šiandien atrodo gerokai senesnė nei yra iš tiesų...

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis