Baisiausios dovanos, kurias yra gavusios žvaigždės (FOTO)

Dovanų maratonas prasideda jau šiandien, todėl ir tu, ko gero, nekantriai lauki, kada pagaliau galėsi išvysti savo kalėdines dovanėles. Nors dovanos dažniausiai neša džiugesį, kai kuriais atvejais jos būna tokios absurdiškos, jog net juokas ima.

Garsiausioms pasaulio žvaigždėms yra tekę gauti tokių dovanų, kurios kėlė ne tik juoką, bet ir... ašaras! Tad kokios buvo pačios blogiausios žvaigždžių Kalėdų dovanos?

Jessie J. Dainininkės draugė kadaise jai padovanojo apyrankę su kailinėmis detalėmis, o atlikėja kailiui yra alergiška. Kai ši pakuodama dovaną pradėjo čiaudyti, viskas išaiškėjo. Nuodinga dovanėlė...

Jessie J
Jessie J
Vida Press

Samas Smithas. „Kai buvau 11, tėtis man padovanojo žaislinį tanką, kurį turėjau pats pasistatyti. Labai nuliūdau, jog jis dar tada nesuprato, jog aš esu gėjus...“ , - apie skaudžius vaikystės išgyvenimus pasakoja Samas.

Sam Smith
Sam Smith
Vida Press

Meghan Trainor. „Brolis man kadaise padovanojo... vyriškas kelnaites. Tik mažesnio dydžio. Nemoku apsakyti, kaip susinervinau - negi aš tokia panaši į vaikiną?“, - širdgėlą vis dar laiko Meghan.

Meghan Trainor
Meghan Trainor
Vida Press

Nicki Minaj. „Buvęs vaikinas, su kuriuo draugavau vidurinėje, mane prieš pat Kalėdas paliko. Pamenu, kaip prie Kalėdų stalo verkiau, o tėvai mane guodė, jog viskas bus gerai“, - apie Kalėdas, kurių nenori prisiminti, pasakojo Nicki.

Nicki Minaj
Nicki Minaj
Vida Press

Beyonce. Beyonce buvusi meilė per Kalėdas padovanojo jai kvepalus. Skamba romaniškai? Gal ir taip, tačiau atlikėja kvepalams yra alergiška... Be to, vaikinas liepė Beyoncei pasipurkšti kvepalus, nors ir sužinojo, jog ši jiems alergiška. Pasirodo, jis manė, jog tokios alergijos nebūna! Tai bent nesusipratėlis...

Beyonce
Beyonce
Vida Press

50 Cent. „Mano teta man per Kalėdas padovanojo marškinius, kurie buvo gerokai nudėvėti. Marškinių apykaklė buvo sutepta, o ant rankovės mačiau šokolado dėmę. Pripažinsiu, mane net supykino“, - apie keistoką incidentą pasakojo reperis.

50 Cent
50 Cent
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis