Užaugusi Eminemo dukrytė - tokių gražuolių reta (FOTO)

Populiariausias baltaodis reperis Eminemas nepanašus į mielą tėvelį. Daugelis puikiai atsimena jo kurtas dainas. Savo šlovės laikais reperis buvo tikras nutrūktgalvis - mėgo skandalus, buvo tikras keikūnas ir viešai prisipažindavo apie savo nuodėmes.

Nepaisant to, jis visuomet labai šiltai atsiliepdavo apie savo duką Hailie Jade Scott Mathers. Jis jos susilaukė su savo buvusia mylimąja Kim Mathers.

Eminemas ir dukrelė Hailie
Eminemas ir dukrelė Hailie
Vida Press

Būtent ji pripildė Eminemo gyvenimą džiaugsmu, jis noriai žiniasklaidai pasakdavo apie savo mažąją mergytę ir nevengė demonstruoti meilės savo numylėtinei.

Ar gali patikėti, jog šiuo metu Hailie jau devyniolika metų? Ir ji išaugo į tokią gražuolę, jog net sunku patikėti! Nors apie Hailie žinoma ne daug kas - ji vengia bendrauti su žurnalistais, Eminemo dukrelės gerbėjai net yra sukūrę specialų Facebooko puslapį, kuriame dalinasi Eminemo ir Hailie fotografijomis.

Negali paneigti, jog Hailie - tikras tėčio atspindys. Šviesiaplaukė paveldėjo švelnius tėčio bruožus ir... maištingą charakterį. Šaltiniai kalba, jog Hailie yra tikra pašėlusioji, kuri dievina vakarėlius, nors ir sėkmingai baigė vidurinę bei įstojo į koledžą.

Eminemo užaugusios gražuolės dukrelės nuotraukas gali rasti ČIA , ČIA , ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis