Neatspėsi, kas tapo metų modeliu! (FOTO)

Kaip ir kasmet svetainė Models.com išrinko modelius, kurie 2015 m. buvo labiausiai geidžiami šioje rinkoje. Viena laimėtoja buvo išrinkta pagal industrijos vertinimus, kitos - pagal skaitytojų balsus.

Metų modeliu išrinkta vokiečių manekenė Anna Ewers. Ši mergina yra mėgstamas mados namų "Chanel", "Balenciaga", "Versace" veidas, ji ne kartą puošė įvairių šalių "Vogue" žurnalus, dažnai ne tik pristato kolekcijas žingsniuodama podiumu, bet ir fotografuojasi įvairiose kvepalų, dekoratyvinės kosmetikos reklaminėse kampanijose. Šį kartą gražuolė Anna pralenkė tokias įžimybes kaip Gigi Hadid (ji liko antroje vietoje) ir Kendall Jenner.

Anna Ewers, Vida Press nuotr.
Anna Ewers, Vida Press nuotr.

Metų modeliu pagal skaitytojų balsus tapo jau minėtoji Gigi Hadid, o antra skaitytojų mylimiausia manekenė - gera jos draugė Kendall Jenner. Beje, Kendall sveitainėje Models.com gavo socialinių medijų žvaigždės titulą, šįmet internetinėje erdvėje ji buvo nepralenkiama.

Kendall Jenner, Vida Press nuotr.

Štai sąrašas modelių, kurie taip pat (pagal Models.com duomenis) sužibėjo 2015 metais:

ANDREJA PEJIC

Versayce

A photo posted by Andreja Pejic (@andrejapejic) on Dec 7, 2015 at 1:40pm PST

JOURDAN DUNN

I'm all for a lil Drama #Maybelline #PushupDramaMascara #MaybellineGirls

A photo posted by Jourdan Dunn (@officialjdunn) on Nov 13, 2015 at 8:04am PST

GRACE HARTZEL

Purple hair 🔮💜🌄 Los Angeles gas station bathroom

A photo posted by Grace Hartzel (@graciehartzel) on Sep 2, 2015 at 4:59pm PDT

JULIA NOBIS

A photo posted by Julia Nobis (@julianobis) on Aug 28, 2015 at 9:27pm PDT

LEXI BOLING

Date night with @jasonwustudio 😘xx

A photo posted by Lexi Boling (@lexiboling) on Oct 14, 2014 at 5:45pm PDT

NATASHA POLY

Happy Birthday To This Hottie @lara_stone 💥🎉❤️ Love You!!!

A photo posted by Natasha Poly (@natashapoly) on Dec 20, 2015 at 11:37am PST

BINX WALTON

JOAN SMALLS

🌸

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on Dec 17, 2015 at 1:26pm PST

KARLIE KLOSS

MAARTJE VERHOEF

Backstage at yesterday's shoot 🌑

A photo posted by Maartje Verhoef (@maartjeverhoef) on Nov 19, 2015 at 11:05am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis