Kylie Jenner atskleidė: ją ir Justiną Bieberį sieja ypatingas ryšys (FOTO)

Nors atlikėjas Justinas Bieberis yra poruojamas su vyresnėle Kardashianų šeimos atstove Kourtney, jis yra artimas ne vien jai.

Jaunėlė Kylie Jenner neseniai atskleidė, jog žmogus, kuriuo ji gali visiškai pasitikėti, yra Justinas. Anot Kylie, jis vienas geriausių jos draugų ir kartu susitikę jie gali kalbėtis apie viską.

O labiausiai Kylie džiugina tai, jog Justinas jai padeda kovoje su interneto piktuoliais, kurie pavydi Kylie Jenner populiarumo ir ne itin gražiai apie ją atsiliepia.

Justinas, kurį nuo Kylie skiria 3 metai, yra tikras jaunosios žvaigždutės mokytojas - jis ne tik jai pataria kaip kovoti su kritikais, bet ir padeda Kylie išgarsėti. Na, kas jau kas, tačiau Bieberis tikrai žino, kaip tai padaryti. Tiesa, ne pačiais švelniausiais būdais...

Justinas Bieberis
Justinas Bieberis
Vida Press

Sakoma, jog draugystė tarp vaikino ir merginos neegzistuoja, nes anksčiau ar vėliau užsimezga simpatija. Gal taip nutiks ir Justino bei Kylie atveju?

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Vida Press

Justino Bieberio meilių sąrašas toks ilgas, jog mes visai nenustebtume... Be to, abu jie - jauni, gražūs, talentingi, užsiima panašia veikla. Ganėtinai daug benro, ar ne?

Bendras Justino ir Kylie nuotraukas, įrodančias jų ryšį, gali išvysti ČIA ir ČIA.

O tu ar būtum už Kylie ir Justino sąjungą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis