Tūkstančių sekamos atlikėjos Militos Daikerytės gyvenime - lemtingi metai

Daininkės karjeros siekiančiai abiturientei Militai Daikerytei dar tik aštuoniolika, tačiau su pamokomis jai tenka derinti vedamus vizažo kursus, individualius makiažo užsakymus ir pasirodymus ant scenos. Nepaisant to, jog verslininkai tėvai jai leistų ramiai siekti išsilavinimo, Milita jau kurį laiko save išsilaiko pati ir sako, jog jaučiasi įsipareigojusi būti pavyzdžiu tūkstančiams paauglių, kurios seka jos darbus.

Esi vizažistė, dainininkė. Abiejų specialybių žmonėms šventės - pats darbymetis. Ar spėjai pajusti šventinę dvasią širdyje?

Šventinis laikotarpis man yra pats darbymetis! Žinoma, šventas Kūčias ir Kalėdų pirmąją dieną pasilikau laisvas, jog galėčiau pabūti su šeima. Antroji Kalėdų diena šiais metais buvo labai darbinga, bet man šventė daryti makiažus, šventė bendrauti su klientėmis, kartu džiaugtis. Per Naujuosius metus dirbau nuo 7 ryto iki 19 valandos vakaro! Bet visas klientes pasitikau su šypsena ir šampano taure.

Su kuo tau asocijuojasi šventės? Ar turi tradicijų, kaip jas sutinki?

Vienintelė tradicija man yra Kūčių vakarienę praleisti kartu su šeima. Tuo tarpu Kalėdos asocijuojasi su nauja pradžia, motyvacija nuveikti kažką ypatingo, užsibrėžti naujus tikslus. Šis laikotarpis man siejasi su gerumu, ramybe ir susikaupimu prieš didelius darbus.

Kaip atrodo įprasta Militos diena? Ar prieš šventes ji pasikeitė?

Mano įprasta diena labai užimta, dažniausiai viskas suplanuota iš anksto, kiekviena minutė suskaičiuota. Kol kas mokausi mokykloje, esu abiturientė, tad daug laiko praleidžiu mokykloje, o aplink pamokas apsipynę darbai ir greiti pietūs. Labai stengiuosi pasilikti valandą sau - sportui ar kavos pertraukėlei, tačiau kol kas turiu per daug svarbių darbų ir ateities planų, kuriems skiriu pirmenybę. Po mokyklos porą kartų į savaitę papildomai ruošiuosi egzaminams, be to, paprastomis dienomis vedu individualias pamokėles, penktadieniai ir šeštadieniai būna pilnai užpildyti makiažais, o sekmadieniais vedu grupines makiažo pamokas. Be darbu grožio srityje užsiimu muzikine veikla, lankau privačias dainavimo bei grojimo pamokas.

Esi dainininkė, ar ruoši savo klausytojams staigmenų kitąmet?

Šiuo metu intensyviai ruošiame klubinę programą, kuri startuos jau vasario mėnesį. Naujų metų pradžioje pradėsime šį turą, keliausime į daugelį Lietuvos miestų. Koncertuosiu su žinomu didžėjumi. Į šį projektą įdedame labai daug darbo ir laiko, tad tikiuosi, jog jis pasiteisins. Tai bus pirmasis bandymas, dėl to negaliu žinoti, kaip mus priims naktinėtojų publika! Iki šiol mano auditorija buvo jaunesnė, o dabar, tik sulaukus pilnametystės, ruošiamės tokiam projektui.

Atėjus Naujiesiems metams žmonės kuria naujus planus, pažadus. Ar jau turi savųjų?

Aš visada turiu planą, visada kažko siekiu. Naujųjų metų nelaukiu!

Kuri makiažus kitoms, tačiau ir pati visuomet atrodai tobulai. Kaip manai, ar dainininkėms svarbu būti pavyzdžiu kitoms, ar joms svarbi išvaizda?

Iš tiesų turiu per mažai laiko, kad galėčiau didžiąją jo dalį skirti sau… Net turėdama tam galimybę mamos grožio salone, retai pasilepinu grožio procedūromis, nebent būtiniausiomis. Socialiniuose tinkluose turiu nemažai sekėjų, sulaukiu jaunų merginų laiškų, kurios mane laiko savo autoritetu. Dėl jų turiu elgtis ir atrodyti atitinkamai, tačiau sutikus mane eilinę darbo dieną gatvėje neatrodyčiau taip, kaip atrodau scenoje. Labai tikiuosi, kad tie žmonės, kurie mane vertina kaip atlikėją, vertina ir mano asmenybę. Tokią, kokia esu kasdienybėje.

Ne visi komentarai būna teigiami. Kaip išmokai atsilaikyti kritikai, nepasiduoti ir eiti savo keliu? Tikiu, kad mėgsta sakyti, jog tokios simpatiškos merginos tik dėl savo išvaizdos ir yra populiarios.

Visada bus tokių, kuriems patiksi ir įtiksi, ir tokių, kuriems ne… Aš šio dėsnio niekada nebandžiau pakeisti, nebandžiau kažkam įtikti ar paisyti kiekvieno komentaro. Labai vertinu tuos žmones, kuriems patinku tokia, kokia esu, tokia, kokią save pristatau. Juk atlikėjas eina savo keliu, jis demonstruoja savo talentą, pomėgius ir stilių. Per keletą metų užsiauginau storą odą, dar su spygliukais, kuri mane atskiria nuo neigiamų komentarų ir įžeidinėjimų.

Su kokiais iššūkiais dažniausia susiduri savo darbuose? Ar realybė tokia saldi, kokią merginos mato filmuose?

Niekada žiūrovas nejaus ir nepamatys tos skaudžiosios ir silpnosios pusės. Nuslėpti visus sunkumus ir yra didžiausias menas atlikėjo darbe.

Facebook turi virš dvidešimt tūkstančių, o Instagram net 40 tūkst. sekėjų. Kaip manai, kas lėmė, jog tapai žinoma?

Tikiuosi, jog populiarumą lėmė mano talentas, dainavimo karjera. Vėliau įbridau į kitą balą - grožio sferą. Ji taip pat darė įtaką populiarumui, vis daugiau merginų pradėjo sekti mano darbus ir patarimus socialiniuose tinkluose.

Koks yra mėgstamiausias tavo šio sezono makiažas? Ar yra madingas akcentas, kurio nereiktų pamiršti?

Tikrai nėra, kiekvienam tinka individualios detalės ir akcentai. Menas neturi tendencijų ir gali būti labai įvairus. Sukurk kažką skoningo bei gražaus ir tai taps to sezono tendencija.

Ko norėtum palinkėti savo klientėms ir klausytojams Naujųjų metų proga?

Linkiu, kad ateinančiais metais išsipildytų tai, ko jie trokšta labiausiai!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis