Savaitgalio siurprizas: 2 žvaigždžių meilės naujienos sužadins smalsumą (FOTO)

Šis savaitgalis įžymybių meilės fronte buvo itin karštas. Beveik oficialiai aišku - vaikinų grupės „One Direction” narys Harry Style ir manekenė Kendall Jenner - nauji įsimylėjeliai.

Iš pradžių pasklidus kalboms apie jų romaną daugelis numojo ranka - juk jie tik du pramogų pasaulio žmonės, kurie sukasi tame pačiame katile. Vis dėlto šį savaitgalį visi nuščiuvo, kai Kendall ir Harry buvo užfiksuoti... besibučiuojantys ir besilaikantys rankomis jachtoje!

Kartu jie atrodo taip meiliai, jog pažiūrėjus į juos suminkštės ir kiečiausios širdys.

Viskas kaip ir akivaizdu, todėl gerbėjai tiesiog laukia nesulaukia, kada saldžioji porelė drąsiai pasirodys viešumoje.

Kendall Jenner
Kendall Jenner
Vida Press

Harry Styles
Harry Styles
Vida Press

Pasaulį nustebinusias nuotraukas - savaitgalio bombą rasi ČIA ir ČIA.

Dar viena džiugi naujiena įžymybių fronte - buvusi auksinė porelė Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas vėl pastebėti leidžiantys laiką kartu! Tiesa, jokių meilesnių užuomazgų iš bendrų nuotraukų nebuvo matyti, tačiau pats faktas, jog Miley ir Liamas leidžia laiką vienoje kompanijoje, džiugina gerbėjų akis.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas
Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas
Vida Press

Todėl šį savaitgalį galima tituluoti tikru meilės savaitgaliu - net sunku apsispręsti, kuri naujiena labiau nudžiugino: ar tai, jog du tobulučiai Kendall ir Harry simpatizuoja vienas kitam, ar Miley ir Liamo meilės sąjungos atsinaujinimas. Už ką balsuotum tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis