Beyonce paauglystė. Ar būtum tokią ištvėrusi? (FOTO)

Sako, jog Beyonce (34 m.) buvo tikrų tikriausia diva jau nuo pat ankstyvos paauglystės. Ir ne tik savo įspūdinga išvaizda - talentingoji gražuolė visuomet žinojo, ko trokšta iš gyvenimo, todėl aplinkinius žavėjo tvirtu savo charakteriu bei užsispyrimu.

Beyonce pradėjo dainuoti būdama dar visai mažutė - penkerių metų, todėl jau paauglystės laikotarpiu nujautė, jog scena priklausys jai. Būsimosios atlikėjos tėvai buvo pasiryžę padaryti Beyonce tarptautine žvaigžde. Būtent todėl dainininkė visą gyvenimą buvo ruošiama sceninei veiklai - aiškiai suplanuota dienotvarkė, ilgos dainavimo bei šokių pamokos ir itin mažai laiko pramogoms.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Nors paauglystėje Beyonce turėjo vaikiną, tėvų požiūris į santykius su priešinga lytimi buvo labai griežtas. Anot Lyndallo Locke, kuris susitikinėjo su Beyonce nuo dvylikos metų, būsimos žvaigždutės tėvai netroško, jog jų mylima dukrelė greitai sukurtų šeimą ir susilauktų vaikų. Būtent todėl Lyndall niekuomet nebuvo duotas leidimas leisti laiką Beyonce namuose, o jaunosios porelės bendravimą akylai sekė Beyonces tėvas Mathew Knowles.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Mathew Knowles netgi buvo sukūręs kampaniją Project Beyoncé, kurio tikslas buvo išgarsinti stipriojo balso savininkę. Mathew ne kartą buvo užsiminęs Beyonces paauglystės vaikinui, jog šis nedrįstų sugadinti Beyonces šlovės plano. Regis, vaikinukas turėjo iškęsti nemenką griežtojo tėvelio terorą...

Lyndallas šalia Beyonces išbuvo dešimt metų, jis taip pat lydėjo gražuolę atlikėją ir į mokyklos išleistuves. Porelės išleistuvių nuotrauką gali išvysti ČIA.

Beyonce, nors ir jautė šiltus jausmus Lydallui, visuomet klausė savojo tėčio, todėl buvo pareiginga ir atsakinga mergina. Liepta grįžti dešimtą valandą vakaro? Beyonce žinojo - nė minutės vėliau! Iškeisti triukšmingus vakarėlius į dainavimo pamokas? Nebuvo nieko svarbiau! Galbūt todėl Beyonce išaugo tokia disciplinuota ir užsispyrusi mergina, kuriai valios pavydėtų bet kuri.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Anot Beyonces paauglystės draugų, Knowles šeimos vienybė buvo ypatinga. Tai buvo mylinti ir labai artima šeima, kuri dalindavosi visais savo išgyvenimais. Buvęs Beyonce vaikinas Lyndallas teigė, jog būsima atlikėja visuomet elgdavosi taip, lyg būtų žinojusi savo, kaip pasaulinio garso žvaigždės, likimą.

Jokių paaugliams būdingų nuotykių, nesibaigiančių vakarėlių ar dramų su geriausiomis draugėmis. Aplinkinių teigimu, nors Beyonces gyvenimas buvo pilnas pagundų, ji visuomet atsisakydavo jų. Ji žinojo, jog pasidavimas pagundoms gali kainuoti šlovę, tad saugojo save nuo to, kas galėjo jai pakenkti. Todėl su „Destiny’s Child“ merginų grupe išpopuliarėjusi atlikėja dabar gali didžiuotis savo pasiekimais.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Šiuo metu Beyonce tiesiog žydi. Ji ne tik turi energijos atlikti daugybę fizinių jėgų atimančius pasirodymus, bet ir spinduliuoja puikiomis emocijomis. Rodos, nuo mokyklos laikų ji beveik nepasikeitė - jos veidą puošia ta pati plati, nuoširdi šypsena ir gyvybingumu spindinčios akys.

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Beyonce
Beyonce
Vida Press

Šiuo metu garsioji atlikėja žvalgosi ir į aktorystės vandenis bei ketina laimėti... Oskarą! Beveik garantuota, jog Beyonce padarys tai, ką užsibrėžė. Tai aiškiai matyti panagrinėjus jos tikslingai į šlovę ir pripažinimą orientuotą gyvenimo istoriją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis