Justino Bieberio nauja mylimoji: laukia toks pats likimas kaip ir kitų? (FOTO)

Justino Bieberio meilės keičiasi kone savaitę. Tačiau šį kartą gražuolis atlikėjas rimtai susitupėjo. Tai byloja paparacių pagauta romantiška akimirka - Justinas poilsiaudamas švelniai bučiuoja modelį Hailey Baldwin.

Dar nematei garsiosios nuotraukos? Ją rasi ČIA.

Išskirtinių veido bruožų modelis Hailey Baldwin ilgą laiką buvo labai gera Justino draugė - jie kartu leisdavo laiką, poilsiaudavo, eidavo į vakarėlius. O nuo draugystės iki meilės... vienas žingsnis. Pramogų pasaulyje jau seniai buvo kalbama apie jų simpatiją, tačiau apei naujai iškeptų balandėlių rimtus jausmus žinojo tik artimiausi draugai.

Justinas ir Hailey
Justinas ir Hailey
Vida Press

Hailey Baldwin - sparčiai kylantis modelis, kuris populiarumu šiuo metu prilygsta tokioms podiumų deivėms kaip Gigi Hadid ar Kendall Jenner. Modeliai Justiną traukia it magnetas. O gal jos lenda prie Justino kaip musės prie medaus? Nieko negali žinoti, bet pastaruosius dvejus metus Justinas susitikinėjo tik su modeliais!

Hailey Baldwin
Hailey Baldwin
Vida Press

Tiesa, visos jo draugystės buvo trumpalaikės... Kas gi dar buvo oficialios Justino simpatijos?

Lila Galore - tamsiaodis modelis su Justinu draugavo 2015 metais. Ji tikrai yra ta, kuri gatvėje atkreipia dėmesį. Lila savo Instagramo paskyroje nevengia demonstruoti nuotraukų iš vakarėlių, o Justinas, kaip žinia, taip pat negali atsispirti šėlsmui. Tačiau vien šėlioti kartu jiems nepakako...

Lila Galore
Lila Galore
Vida Press

Jayde Pierce - tinklaraštininkė ir modelis Justiną buvo gerokai apžavėjusi. Kartu su Jayde jie eidavo sportuoti, vakarieniaudavo ir meiliai glausydavosi viešumoje. Jayde - išskirtinio grožio panelė, tačiau su Justinu ji ilgai nebuvo kartu. Vos kelis mėnesius...

Jayde Pierce
Jayde Pierce
Vida Press

Alyssa Arce - apatinių drabužių modelis, Justiną, ko gero, patraukė savo įspūdinga figūra. Tačiau vien fizinės traukos neužteko, mat porelė greitai pasuko skirtingais keliais.

Alyssa Arce
Alyssa Arce
Vida Press

Yovanna Ventura - plačiosios šypsenos savininkė Yovanna taip pat modelis. Savo figūros privalumų ji nevengia demonstruoti ir Instagramo paskyroje - tiesa, kartais yra kiek per atvira.

Instagram nuotr. @yoventura

Chantel Jeffries - į Kim Kardashian panaši mergaičiukė sužavėjo Justiną savo rudomis akimis ir išskirtiniu stiliaus pojūčiu. Visgi tai buvo trumpalaikė Justino simpatija, kuri labai greit užgeso.

Chantel Jeffries
Chantel Jeffries
Vida Press

O kuri oficiali Justino simpatija tau atrodo tinkamiausia įžymybei?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis