Ar pažinsi? „Vienas Namuose 3“ mažylis užaugo (FOTO)

„Vienas Namuose 3“ mažylis berniukas, kuriam atiteko Macaulio Culkino vaidmuo trečiojoje garsaus filmo dalyje, šiuo metu jau suaugęs vyrukas. Atpažinti jį kaip garsiojo filmo aktorių galima nebent iš jo vaikystės nuotraukų.

Tuo metu buvęs putliaveidis rudaplaukis pakeitė praeitų filmo dalių žvaigždę M. Culkiną, nes šis tuo metu jau buvo nusprendęs baigti aktoriaus karjerą.

Daugelis ištikimiausių „Vienas Namuose“ gerbėjų tuo metu piktinosi, mat pasikeitus pagrindiniam aktoriui keitėsi ir filme vaidinusi aktorių koamnda. Visgi ir trečioji filmo dalis sulaukė milžiniško populiarumo, o jaunasis aktorius Alexas D. Linzas mėgavosi šlove.

Alexas D. Linzas
Alexas D. Linzas
Vida Press

Jis suvaidino ir dar keliose garsiose juostose - filme „Vieną gražią dieną“ kartu su aktore Michelle Pfeiffer ir Disney kompanijos filme „Max Keeble's Big Move“. Visgi po šių garsių vaikystės vaidmenų jis pasitraukė iš filmų industrijos.

Alexas D. Linzas ir Michelle Pfeiffer
Alexas D. Linzas ir Michelle Pfeiffer
Vida Press

Alexas šiuo metu mieliau dirba tyrėjo darbą ir žaidžia sporto komandoje. Jo nepamatysi nei garsių filmų premjerose, nei žvaigždžių vakarėliuose. Savo, kaip aktoriaus, potencialą Alexas išnaudojo kurdamas vaidmenis ankstyvoje vaikystėje, todėl šiuo metu ramiai gyvena paprasto vaikino gyvenimą.

Alexas D. Linzas
Alexas D. Linzas
Vida Press

Daugiau Alexo nuotraukų rasi ČIA ir ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis