BE FILTRO. Nesuvaidinta Karolina Meschino: kukli, garbanotų plaukų ir per stambi modelio darbui (INTERVIU)

Vilnietė Karolina Meschino (21) dažniausiai pristatinėjama kaip turtingų verslininkų dukra, tačiau šį kartą nekalbėjome apie tai, kaip ją lepina tėvai. Karolina atvėrė savo tikrąjį, nesuvaidintą ir filtrų nepagražintą gyvenimą, kuriame pinigus reikia užsidirbti, žinomumą užsitarnauti, o norint būti manekene numesti 10 centimetrų nuo klubų. Šiandien pradedame naują iššūkį žinomoms merginoms - „Be Filtro“, kur jos be pagražinimų parodys ne tik save, bet ir savo gyvenimą. Tikroji, daug besišypsanti, dažnai savimi nepasitikinti, iš tiesų garbanotų plaukų Karolina atveria savo širdį jums.

Dauguma tave atpažįsta, tačiau labai mažai žino, ką veiki. Kuo šiuo metu gyveni?

Šiuo metu esu šimtu procentu mados mokslui atsidavusi antro kurso studentė. Italijoje, Milane studijuoju madingo įvaizdžio kūrimą. Gyvendama čia visą laiką skiriu universitetui. Analizuoju tendencijas, rengiu fotosesijas, mokausi mados filosofijos, istorijos ir grafinio dizaino. Kursas labai intensyvus, daug praktikos, tad, atrodo, kad darbui niekada nėra pabaigos. Retai kada išeinu iš namų ir tik grįžusi į Lietuvą atsipalaiduoju, vaikštau į vakarėlius ir gyvenu linksmai, kaip priklauso dvidešimtmetei.

Daugelyje tekstų apie tave esi pristatoma kaip verslininkų dukra. Ar tau pačiai patinka toks pristatymas? Kaip manai, ar esi žinoma tik dėl jų nuopelnų, ar daugiau dėl savo simpatiškumo ir veiklų?

Nei man, nei mano tėvams toks manęs pristatymas niekada nepatiko. Mane tas net erzina. Manau, kad tikrai didelė dalis mano populiarumo gimė dėl mano tėvų statuso visuomenėje, bet vienareikšmiškai būtų buvę žymiai maloniau, jei būčiau buvusi pastebėta dėl kažkokių savo nuopelnų, o ne dėl to, kad esu turtingų verslininkų dukra. Kol kas esu tik studentė ir negaliu pasigirti savo pasiekimais. Net manau, kad šis populiarumas atėjo per anksti, bet džiaugiuosi, kad turiu didelę armija internetinių sekėjų, kurie auga kartu su manimi. Vieną dieną, kai pradėsiu užsiiminėti savo verslu, turėsiu didelį būrį žmonių, kurie palaikys mane ir mano veiklą.

Jaunoms merginos atrodo, kad nėra nieko geriau, nei gimti turtingoje šeimoje. Tuo tarpu žymių žmonių atžalos sako, jog toks dėmesys vargina, sunku pateisinti žinomos pavardės lūkesčius ir pralenkti tėvus. Kokia tavo nuomonė?

Mano tėvai tam, kad turėtų viską, ką turi šiandien, sunkiai dirbo ir ieškojo savęs visą gyvenimą. Jie man yra didžiausi gyvenimo mokytojai ir pavyzdžiai, kaip norėdamas gyventi savarankiškai, neturėdamas nieko, gali pasiekti savo svajonių. Tiek tėtis, tiek mama nuo pat vaikystės dirbo begalę skirtingų darbų tam, kad užsidirbtų kišenpinigių ir būtų nepriklausomi. Tėtis, kol sutiko mano mamą, dirbo bananų plantacijoje, radijuje, kavinėje, juvelyrikos parduotuvėje. Buvo barmenu, padavėju, pardavėju, padėjo savo tėvams jų restoranuose. Mama nuo vaikystės pradėjo suktis verslo pasaulyje, darbavosi mano močiutės mezgimo versle, buvo labai aktyvi ir gera pardavimuose. Jiems susipažinus ir suvienijus savo patirtį, gimė restoranų, ledainių ir kiti verslai. Aš augdama visad stebėjau savo tėvus, kurie sunkiai dirbo, kurie kasdien vis labiau mylėjo tai, kuom jie užsiima ir mane tas motyvuoja siekti kažko savo, būti nepriklausoma ir dirbti kiek reikės, kad pasiekti tai, ko noriu. Dėl to manęs žinomumas netrikdo, malonu, kad mano tėvai yra pripažinti už tai, ką pasiekė. Jie sukūrė savo istoriją, bet aš noriu sukurti ir savąją, noriu, kad mane žinotų už mano asmeninius nuopelnus, ne tik dėl to, kad esu daug pasiekusių verslininkų dukra. To pačio pripažinimo linkiu ir savo jaunesniam broliui.

Ar tavęs netrikdo neigiami, pesimistiški komentarai?

Visi negatyvūs komentarai yra žmonių, kurie nieko nežino nei apie mane, nei apie mano šeimą. Kol kas man malonu, kad kasdien susilaukiu begalės žinučių iš merginų, kurios manimi domisi ir prašo patarimu. Taip pat susilaukiu daug reklaminių pasiūlymų bendradarbiauti su lietuviškais ir užsienio ženklais, gaunu kosmetikos produktų, drabužių bei aksesuarų nemokamai, tam, kad įkelčiau nuotrauką į Instagram. Niekad nesiekiau populiarumo, viskas gavosi natūraliai, kai vis dažniau pradėjau dalintis nuotraukomis internete. Esu sulaukusi ne vieno kvietimo dalyvauti televizijos, radijo laidose. Sulaukiu daug nereikšmingų interviu pasiūlymų, žurnalistai domisi įvairiomis tuštybėmis, tarkime, kokiu šampūnu plaunu galvą, arba kaip prižiūriu veido odą… Daugumai tokių pasiūlymų atsakau neigiamai, nenoriu apkrauti žmonių.

Studijuoji madą Milane, ar pagalvoji, ką norėtum veikti baigusi studijas? Ar matai savo ateitį Lietuvoje?

Kol kas savo ateities nematau, dar tik ieškau savęs. Esu sielos meninkė, nuo darželio visą gyvenimą lankiau dailės būrelius, vėliau Vienožinskio dailės mokyklą, fotografiją. Žinau tiek, kad gyvenimą siesiu su estetika, grožiu ir kūryba. Kadangi dabar sukuosi mados pasaulyje, manau tai puiki platforma savęs atradimui. Labai tikėtina, kad ateityje grįšiu į Lietuvą!

Domiesi mada, kaip pati vertini Lietuvos mados pasaulį?

Mano nuomone, Lietuvoje mados pasaulis dar labai kuklus. Jis per daug klasikinis ir saugus. Man labai patiko šių metų J. Statkevičiaus šou, nes tai buvo kažkas neįprasto lietuvių akims, agresyviau nei įprastai. Norėtųsi dažniau išvysti kažką labiau išprotėjusio, ne tokio kultūringo.

Dažnai išbandai ir modelio darbą. Ar kada galvojai apie rimtesnę manekenės karjerą?

Tiesą pasakius, visada norėjau laisvalaikiu dirbti modelio darbą rimčiau, bet mano kūno sudėjimas man to neleidžia! Esu per daug moteriškų formų. Paskutinį kartą, kai bandžiau eiti į vieną modelių agentūrą, man pasakė, jog turiu numesti 10 centimetrų nuo klubų… Tada supratau, kad tai ne man. Geriau skaniai valgysiu ir būsiu laiminga, nei badausiu ir atrodysiu kaip lentutė. Kartais, kai pakviečia į renginį pabūti modeliu, pasilaikau dietos savaitę ir man to užtenka.

Ar daug laiko skiri savo išvaizdos puoselėjimui, figūros priežiūrai?

Kažko labai išskirtinio nedarau, manau, kad pakankamai skiriu laiko išvaizdai, kaip ir visos mano amžiaus merginos. Mėgstu dažytis ir išbandyti naujas makiažo priemones, bet daugiausia laiko skiriu plaukams… Plaukus paveldėjau iš tėčio - esu garbanota, bet tiesinu juos kaskart kai plaunu, tas daugiausiai ir užtrunka. Figūra žiemos laikotarpiu trumpam apleidžiu, nes labai mėgstu skaniai valgyti. Vis ruošiuosi nusipirkti abonementą į sporto klubą, kad palaikyčiau kūrno formas, bet valia šiuo klausim labai silpna. Tiesa, jei jaučiu, kad kelnių sagutė jau sunkiai užsisega, imuosi veiksmų.

Ar turi nustatytą maisto racioną, ar yra, ko šiukštu nevalgai?

Šiaip dėl figūros nevaržau savęs, valgau viską, bet dažniausiai tai darau per pietus, stengiuosi prieš miegą nevalgyt saldumynų ar sumuštinų. Man iš dalies pasisekė, kad netoleruoju gliuteno, pieno ir dar 70 kitų produktų… Tad net labai norint suvalgyt picą, makaronų ar kokį sūrio pyragą, turiu gerai pagalvoti, ar verta dėl keletos minučių džiaugsmo, kol valgysiu, aukoti pora valandų ar net visą dieną, kai jausiuosi dėl to prastai.

Daug keliauji, daliniesi nuotraukomis ir įvairiausių pasaulio kampelių. Kokios šalys tau paliko didžiausią įspūdį? Ką rekomenduotum aplankyti merginoms?

Dievinu keliauti, tai tikriausiai mano mėgstamiausias dalykas gyvenime. Didžiausia įspūdį paliko Australija, visoms rekomenduoju kada nors gyvenime sau pasidovanoti kelionę ir ten nuvykti. Egzotiška laukinė gamta ten kontrastuoja su modernių miestų architektūra. Taip pat man labai patiko Niujorkas, tai stebuklingas miestas, įspūdžiai iš ten liks visam gyvenimui. Taip pat einu iš proto dėl Karibų jūros salų. Jau daug metų su šeima aplankome vis skirtingas Karibų salas ir niekada nebūna gana, akys nebuvo mačiusios tokio grožio niekur kitur.

Dabar pradėta kalbėti apie tai, jog internete dažnai skelbiamas suvaidintas gyvenimas, kurio jaunos merginos kitoms natūraliai pavydi. Kokia yra tavo nuomonė? Ar tavo gyvenimas išties yra toks, koks atrodo viešinamose nuotraukose?

Internetas man yra kaip mano mažas atskiras pasaulis, kuriame esu tokia, kokia norėčiau būti - drąsi, labai pasitikinti savim, atspari kritikai… Realybėje aš daug kuklesnė, jautresnė ir žymiai dažniau šypsausi nei nuotraukose. Į jas pažiūrėjus galima pagalvoti, jog esu pasikėlusi rimtuolė, nors taip toli gražu nėra. Man tai iš dalies patinka, nes mano artimieji ir draugai žino, kokia esu, o internete galiu save pateikti šiek tiek kitokią. Tai dalis savęs ieškojimo. Tikiuosi, kad ateityje tapsiu drąsesnė realybėje ir natūralesnė internete. Visa kita, kas yra mano Instagram ir Facebook paskyrose, yra tik gražiausios akimirkos iš mano kasdienybės su 100 filtrų, kurie pagražina nuotraukas.

Naujaisiais metais merginos užsibrėžia sau vis didesnius tikslus. Sulieknėti, sveikai maitintis, kasdien sportuoti... Kokie yra tavo tikslai ir svajonės? Galbūt turi receptų, kaip nepasiduoti ir nugalėti save? Galbūt norėtum skaitytojoms ta proga kažko palinkėti?

Mano tikslas šiais metais yra išlikti kuo kantresnei, nepasiduoti mokslų fronte, dirbti vis daugiau ir siekti dar didesnių rezultatų, rūpintis draugais ir artimaisiais, susitaupyti pinigų, kad galėčiau vasarą kur nors išskristi su draugu atostogų ir, aišku, būtų visai nieko atrasti daugiau valios ir nusipirkti abonementą į sporto klubą. Skaitytojoms taip pat linkiu pasitikėti savimi, kuo daugiau juoktis ir šypsotis, apsupti save vien tik pozityviais žmonėmis ir net jei bus dienų, ar savaičių, kai žiauriai nesiseka, neprarasti jėgų ir motyvacijos judėti toliau!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis