Vienas gražiausių pasaulio aktorių pademonstravo pikantišką talentą (VIDEO)

Vienu dailiausių jaunųjų aktorių tituluojamas Anselis Elgortas (21 m.), sužibėjęs tokiuose garsiuose filmuose kaip The Foult In Our Stars ir Divergent, jau senokai apie save buvo davęs tokią pikantišką žinią.

Savaitgalį jis savo vaizdo įrašu atskleidė turintis ne vien aktoriaus talentą. Anselis galėtų būti puikus dainų atlikėjas ir... apatinių drabužių modelis!

Namų sąlygomis nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame Anselis atlieka už širdies griebiančią garsaus atlikėjo Johno Legendo baladę Ordinary People, sulaukė milžiniško gerbėjų dėmesio. Ištikimiausi Anselio garbintojai gyrė gražuolį ne tik pabrėždami jo tobulas kūno formas, bet ir ypatingą talentą. Aktorius, dainininkas ir dar pianistas! Tai, jog Anselis - itin gabus muzikai jaunuolis, atskleidžia faktas, jog vaikinas jau du metus pasirodo įvairiuose muzikiniuose renginiuose prisidengęs DJ Ansolo slapyvardžiu.

Regis, jo mylimajai, devyniolikmetei Violettai Komyshanthe labai pasisekė. Ketverius metus su pertraukomis draugaujantys jaunuoliai žiniasklaidos yra įvardijami kaip tobula pora. Jie nevengia atvirai demonstruoti savo jausmų ir dažnai viešumoje būna užfiksuoti besibučiuojantys bei meiliai susiglaudę.

Gali būti, jog vaizdo įrašas, kuriame Anselis nuostabiai dainuoja, yra skirtas būtent jo mylimajai. Tačiau kodėl gi nepafantazavus, jog iki pusės išsirengęs dainuojantis aktorius trokšta pasiekti kiekvienos gerbėjos širdį?

Pasiruošk būti nustebinta!

Vaizdo įrašą su dainuojančiu gražuoliuku rasi ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis