Emma Watson pripažino tai, kas privers kitaip mąstyti apie „Harį Poterį“ (FOTO)

Aktorė Emma Watson (25 m.), kurią labiausiai pasaulyje išgarsino protinguolės Hermionos Įkyrėlės vaidmuo „Hario Poterio“ sagoje, pagaliau išdrįso viešai prisipažinti apie savo išgyvenimus.

Iš šalies atrodė, jog vaidindama „Haryje Poteryje“ Emma turi viską - ankstyvą populiarumą, pripažinimą ir nemenką pingų sumą savo sąskaitoje. Tačiau pasirodo, jog gerbėjų minios ir smalsūs žvilgsniai Emmai kėlė didžiausią siaubą.

Vida Press

Emma neseniai prisipažino, jog tik 25- aisiais savo gyvenimo metais pajuto tikrą pilnatvę. Būtent tuomet ji persikraustė į Ameriką, kur pajuto laisvę ir pagaliau garsiai prabilo apie savo jausmus. Anot Emmos, tik atrodė, jog ji, vaidindama Hermioną, yra laiminga.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

„Aš pavydėdavau kitiems paaugliams, jog jie gali laisvai gyventi ir eiti kur panorėję. Pavyzdžiui, į kiną. Be jokios baimės, jog tave seks fotografų pulkas... Visa mūsų pagrindinių aktorių trijulė, vaidinusi filme, visą paauglsytę buvome akylai sekami“ , - sakė Emma.

Anot Emmos, ji specialiai stengėsi žiniasklaidai pasirodyti nuobodi. „Aš troškau tik privatumo, o į nuobodokos žvaigždės gyvenimą buvo mažiau kišamasi“ , - pripažino garsioji aktorė.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Emma sakė, jog daugybę kartų buvo pasijutusi vieniša, o ypač ją glumindavo klausimas, kas ji yra iš tiesų. Emma dažnai svarstydavo apie savo būtį, kėlė sau klausimus, tačiau jai vis stigo atsakymų. Žvaigždė prisipažįsta - sunkiuoju gyvenimo laikotarpiu ji buvo apsilankiusi ir pas psichologus.

Ji sunkiai susirasdavo tikrų draugų, mat nuolatos keliaudavo ir buvo užimta. „Tik šiuo metu esu atradusi žmones, kuriais galiu pilnai pasitikėti ir jiems atsiverti“, - sakė Emma.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Emma papildė žmonių, tapusių žymiais dar vaikystėje, klubą. Visa laimė, jog jos neištiko daugelio tokių įžymybių likimas.

Dažnai tokie garsūs žmonės anksti pradeda suaugusiųjų gyvenimą, įklimpsta į vakarėlių liūną ir svaiginasi. Emma veikė priešingai. Ji įstojo į garsųjį Browno universitetą, uoliai mokėsi, o šiuo metu yra garsi aktyvistė. Ją išgarsino visame pasaulyje žinoma kalba HeForShe, kurioje aktorė kalba apie lyčių nelygybę.

Emma Watson
Emma Watson
Vida Press

Emma - tikras pavyzdys visoms merginoms, jog net ir sunkiausiu periodu būtina nepalūžti. Ir tai padarė ta, kurios gyvenimas yra sekamas lyg pro padidinamąjį stiklą!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis