5 žvaigždės, kurias tragiškai sugadino plastinės operacijos (FOTO)

Plastinės operacijos žvaigždžių pasaulyje yra tokios pačios įprastos kaip mums - kasdieninis dantų valymas. Nors plastinių operacijų dėka įžymybės gauna bilietą į amžinos jaunystės traukinį, neretai žvaigždės persistengia ir plastinės operacijos negrįžtamai sugadina jų išvaizdą. Kokios yra penkios garsiausios įžymybės, kurias sudarkė begalinis noras atrodyti tobulai?

Fergie. Dainininkė Fergie, pasaulyje išgarsėjusi kaip „Black Eyed Peas“ grupės narė, vos prieš šešerius metus atrodė kur kas natūralesnė. Ir nepastabiausiam aišku, jog Fergie buvo atlikta nosies operacija, o veido grožiui puoselėti nepagailėta botokso injekcijų. Kaip bebūtų, Fergie iki šiol teigia, jog niekuomet gyvenime nėra atlikusi plastinės operacijos. Deja, jos nuotraukos byloja ką kita. Štai kaip Fergie atrodė tik pradėdama savo, kaip dainininkės, karjerą, ir štai kaip ji atrodo šiandien. Skirtumas akivaizdus?

Fergie anksčiau
Fergie anksčiau
Vida Press

Fergie dabar
Fergie dabar
Vida Press

Pamela Anderson. „Gelbėtojų“ žvaigždė Pamela Anderson šiuo metu jau nebeprimena grožio simbolio. Kadaise turėjusi skaisčią odą ir dailius veido bruožus, šiuo metu ji atrodo visai kitaip. Sakysite, amžius daro savo, tačiau ne vien jis daro įtaką Pamelos išvaizdai. Spėjama, jog Pamelai buvo atlikta nemažai plastinių operacijų - pradedant krūtinės didinimu ir baigiant veido patempimu. Tai, jog aktorei buvo koreguota nosis bei putlintos lūpos - akivaizdu. Beje, šiuo metu aktorė rodosi labai sulieknėjusi, todėl tai dar labiau išryškina plastinių operacijų pasėkmes, o jos nosis atrodo tarsi suspausta žnyplėmis.

Pamela Anderson anksčiau
Pamela Anderson anksčiau
Vida Press

Pamela Anderson dabar
Pamela Anderson dabar
Vida Press

Donatella Versace. Garsioji italė, valdanti visame pasaulyje žinomą „Versace“ mados imperiją, prieš dvidešimt metų turėjo natūraliai skaisčią odą ir putlias lūpas. Deja, dideli pinigai ir troškimas atrodyti nepriekaištingai Donatellą pavertė vaikščiojančiu botoksu. Jai daugybę kartų koreguota krūtinė, atlikta nosies operacija, o veido oda nenatūraliai spindi nuo didelio botokso kiekio. Tai, jog Donatella turi rimtą priklausomybę nuo plastinių operacijų, pritaria net ji pati. Ir sakyti čia nieko nereikia - viskas ir taip aišku pažvelgus į sudarkytą Donatellos išvaizdą.

Donatella Versace anksčiau
Donatella Versace anksčiau
Vida Press

Donatella Versace dabar
Donatella Versace dabar
Vida Press

Heidi Montag. MTV realybės šou „The Hills“ žvaigždutė prieš dešimt metų atrodė visai kitaip. Natūrali išvaizda, miela šypsena ir jokių katės akių. Aiškiai matyti, jog mergina pasidavė plastinių operacijų bumui - jai atlikta rinoplastika ir paputlintos lūpos. Vis dėlto dabartinė merginos išvaizda nė iš tolo neprimena dailios mergaičiukės, kokia Heidi buvo kadaise...

Heidi Montag anksčiau
Heidi Montag anksčiau
Vida Press

Heidi Montag dabar
Heidi Montag dabar
Vida Press

Melanie Griffith. Garsioji aktorė Melanie Griffith kadaise turėjo ne tik puikią veido odą, bet ir dailią nosį bei lūpas. Vis dėlto ir ji užsimanė pakoreguoti savo veido bruožus, tačiau pokyčiai po plastinių operacijų tikrai nėra patys geriausi. Melanie taip pat stojo į moterų - kačių grupę, todėl jos akys susiaurėjo kone perpus, o lūpos atrodo visai nenatūraliai. Kalbama, jog Melanie tiesiog pamišusi dėl grižio kulto - visaip bando išsaugoti savo jaunystę pradedant kasdieniniu apsilankymu sporto salėje ir baigiant vizitais pas plastikos chirurgus. Kažin ar ji nenorėtų susigrąžinti savo natūralios išvaizdos?

Melany Griffith anksčiau
Melany Griffith anksčiau
Vida Press

Melany Griffith dabar
Melany Griffith dabar
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis