Gražioji lietuvaitė Ema Sakalauskaitė: „Su vaikinu atradome tobulos meilės formulę“

Daugybę sekėjų Facebook tinkle turinti gražuolė ilgaplaukė Ema Sakalauskaitė - ne tik išvaizdi mergina su modelio specialybe. Mergina didelį dėmesį skiria mokslams, taip pat gražina kitas panelės atlikdama joms manikiūrus, o didžiausią dėmesį skiria savo sužadėtiniui Eimantui.

Artėjant Valentino dienai kalbiname Emą ne tik norėdamos sužinoti jos grožio paslaptis, bet ir smalsaujame, kaip įvyko džiugiausias momentas Emos gyvenime, kai mylimasis Eimantas jai pasipiršo!

Vienas žurnalas neseniai tave įtraukė į Gražiausių lietuvaičių sąrašą. Ar pati jauti kitų žmonių dėmesį, ar dažnai giria tavo išvaizdą?

Mano nuomone, daugelis merginų yra žavios, tačiau tik tuomet, jei jų prioritetai yra ne vien išvaizda. Liūdna, kai merginos pamiršta, kad saviugda ir knygos yra vaistas, neturintis poveikio tavo fiziniam kūnui, tačiau turtinantis tavo sielą.

Gyvename tokioje visuomenėje, kur žmonės teikia didelį prioritetą vien tik grožiui. Tačiau mano stereotipai kiek kitokie. Išvaizda gali būti vertinama tik tų žmonių, kurie tave pažįsta ir žino, koks esi. Žinoma, komplimentai malonu kiekvienai iš mūsų, tačiau man svarbu, kas tuos komplimentus sako. Tuomet žinai, kad tai tikra, nuoširdu ir tu esi vertinama ne vien dėl išorinio grožio.

Grožio pasaulis tau tau artimas – atlieki manikiūrus kitoms panelėms. Sakyk, tai daugiau hobis ar darbas?

Grožio sąvoka iš tiesų yra labai plati ir kiekvienas ją suvokiame skirtingai. Žmogus, nelavinantis savo vidaus ir manantis, kad svarbi vien tik išorė, labai klysta. Kaip bebūtų, merginos savo išvaizdai skiria labai daug laiko bei pastangų.

Vos prieš dešimt metų manikiūras merginoms nebuvo toks svarbus. Šiuo metu gyvename globaliame pasaulyje, kur gausu naujovių ir norime viską išbandyti. Darbas su grožio sfera yra artimas daugeliui merginų, man taip pat. Ši veikla man yra tiesiog hobis. Papuošiu mergaites, puikiai praleidžiame laiką šnekučiuodamosis. Žinoma, mokslams skiriu kone visą savo laiką, tad šia veikla užsiimu tik tuomet, jei randu laisvo laiko.

Turi įspūdingus, tankius plaukus. Išduok paslaptį, kaip juos prižiūri.

Nuo pat vaikystės turėjau ilgus bei natūraliai šviesius plaukus. Plaukų grožis slypi genuose, todėl didelės priežiūros jiems neskiriu. Kaip ir kieviena, reguliariai patrumpinu galiukus , retkarčiais nusiperku papildų ar vitaminų, naudoju plaukų priežiūros priemones.

Ar dirbant modeliu turi save prisižiūrėti – sportuoti, laikytis dietų?

Sportuoti bei laikytis tam tikro mitybos režimo man yra svarbu ne tik dėl to, jog dirbu modeliu. Tai daryti man yra malonu, nes manau, jog sveikame kūne - graži siela.

Papasakok savo draugystės su Eimantu pradžią. Kaip susipažinote?

Mūsų pažintis buvo labai šilta ir paprasta. Susipažinome bendroje draugų kompanijoje, kur pirmą kartą pasikalbėjome. Vėliau pradėjome susitikinėti. Po truputį paprasta draugystė išaugo į šiltus jausmus ir galiausiai Eimantas man pasipiršo.

Išduok paslaptį, kaip įvyko sužadėtuvės, ar Eimantas nustebino tave?

Viskas įvyko be galo netikėtai ! Vaikinai, ruošdamiesi pasipiršti, laukia gimtadienių ar švenčių, o maniškis taip ir neišlaukė. Jis nusprendė būti originalus ir tiesiog paprastą eilinį antradienį grįžo namo ir manęs paklausė : ,,Ema, ar tekėsi už manęs?" Dar ilgai nepamiršiu emocijų, užplūdusių tuo metu. Juk netikėti dalykai patys nuoširdžiausi!

Dažnai modeliai neturi laiko santykiams. Ar tu visuomet atrandi laiko vaikinui?

Kartu laiką leidžiame labai dažnai. Kuo daugiau turi veiklos, tuo labiau viską suspėji. Juk kiekvienas turime savo gyvenime tam tikrus prioritetus, todėl viską pagal juos ir susidėliojame.

Artėja Valentino diena. Ar žadate ją minėti kaip nors ypatingai?

Valentino diena - tai įsimylėjelių šventė. Nepaminėti jos būtų nuodėmė! O mes esame suplanavę pasilepinti ramiu poilsiu Druskininkuose.

Garantuotai susilauki kitų vaikinų dėmesio. Ar tarp jūsų nėra kokių nors kivirčų dėl kitų vaikinų dėmesio, pavydo?

Vaikinų dėmesio susilaukia daug merginų, tačiau yra skirtumas, kas tą dėmesį priima, o kam jis yra visiškai nereikalingas. Su savo vaikinu esame darniuose santykiuse. Paprasta meilės formulė: tai įsiklausyti vienas į kitą ir mokėti kalbėtis.

Gyvenimas nėra tobulas, kasdien iškyla begalė problemų bei rūpesčių, tačiau susitvarkyti su jais gali tik ta pora, kuri mokės išklausyti, patarti bei suprasti. Taigi barnių dėl tokių dalykų patirti tikrai netenka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis