Dėl svorio sukritikuota Selena Gomez: vieniems gražu, kiti teigia, jog reikėtų suplotėti (FOTO)

Daugeliui žmonių šventinis laikotarpis prideda keletą kilogramų - juk gausu įvairiausio gardaus maisto! Neverta baimintis pošventinio pūpsinčio pilvuko, sukontroliavus mitybą jau po kelių dienų galima vėl susigrąžinti buvusias kūno formas.

Garsioji atlikėja Selena Gomez taip pat nė kiek nesikremta dėl šventiniu laikotarpiu galimai priaugtų kilogramų ir mėgaujasi saule, maistu, gėrimais bei draugų kompanija saulėtoje Meksikoje. Paparaciams retai kad pavyksta užfiksuoti Seleną su maudymosi kostiumėliu ir kai tai įvyksta, pramogų pasaulyje tai tampa savotiška sensacija. Juk Selena - pirmo ryškumo žvaigždė, turinti daugybę gerbėjų visame pasaulyje, todėl daugelis naršo jos gyvenimą po kaulelį.

Pamatę Selenos fotografijas iš saulėtosios Meksikos fanai pasidalino į dvi dalis. Vieniems Selena pasirodė sveika, trykštanti energija, moteriška ir atsipalaidavusi, o štai kiti įžvelgė apsileidimą ir teigė, jog Selenai vertėtų susirūpinti svoriu, mat ji atrodo kur kas stambesnė nei anksčiau. Visgi žinant tai, ką Selenai praėjusiais metais teko iškęsti - inkstų persodinimo operacija, apkalbos dėl nesusiklosčiusių santykių su atlikėju The Weeknd ir sugrįžimas pas buvusią meilę J. Bieberį... Iš tiesų ne patys ramiausi metai.

Džiugu tai, jog Selena šio metu atrodo laiminga, o svarbiausia, sveika, nes stulbinantis jos sulieknėjimas praėjusių metų viduryje reiškė sutrikusią sveikatą bei prarastas jėgas. Selena visuomet buvo moteriškesnes kūno formas turinti mergina, todėl ir dabar atrodo tobulai. Žinoma, kiekvienas turi savo skonį, tačiau engti Seleną dėl svorio nevalia.

Įdomu, ką manysite jūs:

December 29: Selena spotted at the beach in Mexico 💚

A post shared by - selena gomez 🌸 (@doitforgomez) on Dec 31, 2017 at 2:03am PST

Selena at a beach in Mexico!

A post shared by Selena Gomez Updates (@gomezupdates) on Dec 30, 2017 at 9:13pm PST

Selena per Kalėdas:

Selena in Texas for the holidays! ❤️ - @dicristii

A post shared by Selena Gomez Updates ⭐️ (@selenamgomezfanss) on Dec 21, 2017 at 9:31pm PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis