Gražuolei "Krokodilų medžiotojo" dukrai laikas susirūpinti svoriu? (FOTO)

Krokodilų medžiotoju praminto Steve'o Irwino dukra Bindi žavi egzotišku gymiu, nuostabia šypsena ir gebėjimais suktis ant šokių parketo. Visgi pikti liežuviai engia Bindi dėl itin moteriškos figūros - neva merginai reikėtų susirūpinti kūno linijomis.

Bindi Irwin šiuo metu džiaugiasi atostogų akimirkomis Havajuose. Čia poilsiauja su mylimuoju Chandleriu Powelliu, kuris ne kartą yra sakęs, kad draugės figūra jam pati gražiausia. Paparacų kadruose įamžinta pora spinduliuoja laime, tačiau pavydūs internautai vis neatstoja nuo Bindi. Pasak vienų, 17 m. mergina akivaizdžiai suapvalėjusi, o štai prieš kurį laiką dalyvaudama amerikietiškame realybės šou "Dancing With The Stars" buvo lieknesnė. Pasak kitų, nėra ko kaišioti nosies ne į savo reikalus - mergina atrodo puikiai.

Pati Bindi nė neketina kreipti dėmesio į apkalbas, ji patenkinta savo kūno linkiais, o dietos jai - nepriimtinas būdas svorio kontroliavimui. B. Irwin nepripažįsta pernelyg garbinamo itin liesų modelių kulto. Ji teigia, kad gražiausios merginos yra tos, kurios patenkintos savimi, gyvena aktyviai, sveikai ir nesielvartauja dėl moteriškos figūros. O ką manai tu - ar tikrai Bindi derėtų susirūpinti savo apvalumais?

B. Irwin, Vida Press nuotr.

B. Irwin, Vida Press nuotr.

B. Irwin, Vida Press nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis