Garsus aktorius pagaliau įsimylėjo: JĄ žino visi (FOTO)

Yra merginų, kurios nuotykinguosius „Karibų Piratus“ žiūrėdavo vien dėl gražuolio aktoriaus Orlando Bloomo (39). Ir tu nebuvai išimtis? Tuomet pasiruošk iš pavydo graužti nagus - Orlando simpatizuoja visiems žinomai damai.

Išsiskyręs su modeliu Mirranda Kerr Orlando buvo pastebimas tai vienos, tai kitos gražuolės kompanijoje, tačiau nieko rimto toks Orlando flirtas nežadėjo. Kiekvieną Orlando žingsnį atidžiai seka žiniasklaida, tačiau po skyrybų su Mirranda aktorius dar nebuvo rimtai įsipareigojęs. Atrodo, laikas permainoms.

Aktoriui artimi šaltiniai teigia, jog Orlando simpatizuoja ne bet kam kitam, o dainininkei Katy Perry (39) !

Katy Perry
Katy Perry
Vida Press

Orlando ir Katy
Orlando ir Katy
Vida Press

Šių metų Golden Globes apdovanojimuose jie pastebėti labai jau meiliai bendraujantys - prie vieno stalo sedėjusios įžymybės viena kitai nuolatos šypsojosi, o Orlando ne kartą buvo švelniai apkabinęs atlikėją.

Kitų šaltinių teigimu, neseniai Katy ir Orlando buvo pastebėti romantiškai vakarieniaujantys japonų restorane. Ko gero, aišku, jog flirto užuomazgos jau yra!

Orlando ir Katy
Orlando ir Katy
Vida Press

Be to, jie vis dažniau yra pastebimi laiką leidžiantys kartu, tai patvirtina ir naujausia Instagramo nuotrauka, kurioje matyti, kad žvaigždės atsiduria bendroje kompanijoje.

Jei tai tiesa, Orlando ir Katy tikrai būtų galima tituluoti dailiausia 2016 metų pora - juk dėl Katy galvas yra pametę daugybė vaikinų, o Orlando žavesiui sunku atsipirti. Juk pati tai žinai...

#katyperry #vinessashaw #orlandobloom #Krisgifford #absolutebrightnessplay

A photo posted by James L (@jameslecesne) on Jan 22, 2016 at 12:15am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis