Avril Lavigne - jau nebe smilgelė maištininkė (FOTO)

Nemažai jaunų merginų (ir vaikinų!) užaugo kartu su maištingosios Avril Lavigne (30 m.) dainomis. Apie gražuolį skeiterį dainavusi Avril savo šlovės metais buvo viena labiausiai sekamų jaunųjų žvaigždučių.

„Sk8er Boi“, „Complicated“, „Girlfriend“ ir dar daug kitų hitų jai pelnė pasaulinę šlovę - mergaitės aklai kopijavo jos maištaujantį stilių, akis piešė juodu pieštuku ir fotografuodavosi nustatydamos firminę Avril išraišką - nutrūktgalvišką pozą iškištu liežuviu ir rock pirštų kombinacija.

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Deja, Avril populiarumą nusinešė Kardashian klano ir duck facų banga. Šiuo metu Avril jau trisdešimt metų, tačiau ji visa dar išliko kieta maištininke - groja koncertuose kartu su grupe ir pradžiugina savo ištikimiausius gerbėjus naujais singlais. Visgi tokio populiarumo kaip anksčiau jie nebesulaukia..

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Avril - žvaigždė, atradusi amžinos jaunystės paslaptį, mat scenoje ji iki šiol atrodo lyg ta pati jauna mergaitė, kuri kadaise šlavė visus apdovanojimus tuometiniuose muzikiniuose šou.

Žinoma, Avril neišvengia ir kritikos strėlių. Daugelis pastebi, jog dainininkė šiuo metu atrodo pastambėjusi ir nesirūpina savo figūra. Kadaise ji buvo liekna it smilga, o dabar Avril puošia tikros moteriškos formos.

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Kaip bebūtų, Avril net neketina dėl to kompleksuoti. Viename interviu ji prisipažino, jog nekenčia sporto salių, o geriausias jos sportas - straksėjimas pagal muziką scenoje. O gardų maistą ji tiesiog dievina! Na, Avril niekad nepritarė lieknučių gražuolyčių kultui, todėl iki šiol išliko kritiška šiuo atžvilgiu.

Visgi trisdešimtmetės Avril spintoje vis dažniau atsiranda suknelių ir dailių batelių. Regis, maištininkė pamažu virsta moteriška ir elegantiška dama! Žinoma, su savitu, jaunatvišku prieskoniu.

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Avril Lavigne
Avril Lavigne
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis