Gigi Hadid vieša aistra Zaynui Malikui: blogas ženklas? (VIDEO)

Manekenė Gigi Hadid (20 m.) - be abejonės graibstomiausia šių dienų manekenė. Merginos gyvenimas tiesiog verda - mados pristatymai, kolekcijos, pramogų pasaulio renginiai... Nebesuskaičiuotume, kiek kartų Gigi ėjo raudonuoju kilimu.

Aptarinėjamas yra ir Gigi asmeninis gyvenimas. Išsiskyrusi su savo ilgamečiu draugu Cody Simpsonu šiuo metu Gigi yra poruojama su One Direction vaikinų grupės buvusiu nariu Zaynu Maliku.

Šiandien pasaulį išvydo naujas Zayno solinis singlas Pillowtalk, kuris pakeri ne tik savo melodija, bet ir vaizdo klipu. Jo pažiba - pati Gigi Hadid, kuri vaizdo įraše aistringai bučiuojasi su Zaynu.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Zaynas Malikas
Zaynas Malikas
Vida Press

Gerbėjų širdims tirpstant reikia priminti, jog Gigi - tikra garsiausių vaizdo įrašų deivė. Ji filmavosi ir savo buvusio mylimojo Cody Simpsono muzikiniame klipe, taip pat pripažinimą pelnė nusifilmuodama pikantiškame Calvino Harris hito How Deep Is Your Love vaizdo klipe.

Nors su Calvinu jos niekas nesiejo, draugystė su Cody baigėsi skyrybomis. Gal Gigi sprendimas nusifilmuoti Zayno muzikiniame klipe - blogas žingsnis? Juk nenorėtume, jog iširtų tokia graži pramogų pasaulio draugystė.

Nebūsime nelaimių pranašais. Verčiau pasidžiaukime nauju Zayno ir Gigi bendru darbu - tiek daina, tiek jos klipas yra tiesiog WOW.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis