Kylie ir Kendall Jenner figūrų kovos: kas laimės šį kartą? (FOTO) (APKLAUSA)

Realybės šou žvaigždutės Kylie (18 m.) ir Kendall (20 m.) Jenner - ne tik seserys, bet ir geriausios draugės. Kartu kuriančios savo drabužių kolekciją jos tarsi sako pasauliui: mes - ne konkurentės ir niekuomet tokios nebūsime.

Nors abi merginos sukasi tame pačiame pramogų pasaulio rate, žiniasklaidai bei gerbėjams jos teigia, kad niekuomet dėl nieko nekonkuruoja.

Vis dėlto kitaip nei konkurencijos nepavadinsime Kylie savaitgalį paviešintos Instagramo nuotraukos, kurioje žvaigždė atsigulusi ant lovos pozuoja pasipuošusi prabangiais Moschino firmos apatiniais.

Tai, jog Kylie nevengia atvirai demonstruoti savo figūros privalumų bei naujų dizainerių drabužių, senokai aišku jau visiems. Tačiau šį kartą akylesni gerbėjai pastebėjo, jog tokia savo nuotrauka ji tiesiog nukopijavo savo sesutę Kendall. Ir dar nelabai vykusiai...

Juk Kendall - profesionali manekenė, kuri dalyvavo net tokiame garsiame mados šou kaip Victoria Secret, o ir ant garsiausių pasaulio podiumų tikrai nėra naujokė.

O štai Kylie tokia modelio patirtimi negali pasigirti... Tad ar toks jaunėlės sesutės poelgis nėra noras kopijuoti vyresniąją seserį?

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on Jan 30, 2016 at 5:18pm PST

O štai ir Kendall nuotrauka, kurioje žymi manekenė pozuoja garsiai drabužių linijai Calvin Klein. Ji šioje reklamos kampanijoje dalyvavo kartu su puikiai visiems pažįstamu atlikėju Justinu Bieberiu.

💤 @calvinklein A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on Jan 27, 2016 at 6:13pm PST

Kylie ir Kendall gernėjai teigia, jog toks Kylie sesutės kopijavimas gana juokingas, mat Kylie toli gražu nepozuoja taip profesionaliai, kaip jos sesuo. Be to, Kylie kūno formos kiek moteriškesnės, todėl neprilygsta manekeniškai Kendall figūrai. O kaip tau atrodo - ar vykusiai Kylie nukopijavo Kendall?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis