Garsusis „Laukinis angelas”: kaip atrodo dabar? (FOTO)

Kuri gi nežiūrėjo garsiojo serialo „Laukinis angelas”. Jei tiksliai negali prisiminti, kas vyko seriale, tuomet tikrai turėtum žinoti žymiąją serialo žvaigždę - iš peštukės į dailią merginą seriale virtusią aktorę Natalią Marisą Oreiro Iglesias.

1998 - aisiais televizijos ekranus okupavusi telenovėlė sukėlė tikrą audrą tarp žiūrovų. Visame pasaulyje žaibiškai išpopuliarėjęs serialas menkai žinomą aktoriukę Natalią Oreiro pavertė pasauline žvaigžde. Tuo metu visos troško būti panašios į laukinį angelą - ne tik charizmatišku būdu, bet ir puikia išvaizda.

Ne iš kelmo spirtos vaikų namų auklėtinės Milagros vaidmenį atlikusi Natalia išgarsėjo ne tik kaip talentinga aktorė, bet ir kaip dainininkė. Natalia išleido tris ispanų kalba įrašytus muzikinius albumus, tačiau dar labiau buvo įvertinta jos aktorinė veikla - už vaidmenį Laukiname Angele Natalia net buvo nominuota Lotynų Amerikos Grammy apdovanojimui.

Visg 17 metų nemenkai pakeitė emocingąjį laukinį angelą. Šiuo metu Nataliai jau 39 - eri. Ji - ištekėjusi moteris, besidžiaugianti jaukiu šeimyniniu gyvenimu. Tiesa, Natalios išvaizda keri iki šiol, jai puikiai tinka suknelės, o tokių ilgų bei dailių plaukų galėtų pavydėti kiekviena.

Ar pasikeitė laukinis angelas?

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Vida Press

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Vida Press nuotr.

Natalia Oreiro
Natalia Oreiro
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis