10 legendinių filmų, kuriuos verta pažiūrėti prieš ar per Valentiną

Šį kartą Valentino diena - sekmadienį. Ką maloniausia veikti tokią dieną? Pasigaminti daug skanaus maisto arba užsisakyti jo į namus ir žiūrėti filmus... Daugybę filmų! Net, jei esi vieniša, scenarijus gali būti toks pat. Išsikepk tortą, susikviesk artimiausia drauges ir linksmai praleiskite dieną. Mylimasis jau laukia, kada galės užsukti? Padaryk tą patį - pasigaminkite ką nors skanaus, išrinkite filmą ir šauniai praleiskite dieną.

Valentino dienos filmų pasirinkimas yra iš tiesų labai didelis, atrinkome keletą pačių geriausių ir romantiškiausių, tad rinkis ir mėgaukis!


1. „Penkiasdešimt pirmųjų pasimatymų“ („50 First Dates“, 2004)


Drew Barrymore ir Adamas Sandleris šiame filme suvaidina nuostabią porą ir papasakoja neįtikėtiną istoriją. Adamo personažas plevėsa, visiškai nevertinantis santykių su merginomis ir štai jis susipažįsta su savo svajonių mergina. Dėl jos jis pasirengęs padaryti bet ką. Tik viena problemėlė, jos atmintis trumpalaikė. Kiekvieną dieną nuėjusi miegoti, pabunda neprisimindama, kas nutiko vakar. Filmas ir linksmas, ir sentimentalus, tad puikiai tinka ir porelėms, ir pačiai šauniiausiai vienišų kompanijai.

2. „Mano geriausio draugo vestuvės“ (My best friend wedding“, 1997)


Šiame filme susitinka puikios aktorės – Cameron Diaz ir Julia Roberts, tačiau čia jos priešės, na, sąlyginai priešės. Jos abi myli vieną ir tą patį vyrą, tačiau Julios Roberts personažė tai supranta tik tada, kai geriausias bičiulis praneša apie vedybas. Kalbėdama telefonu mergina nusirita nuo lovos ir supranta, kad viskas, jis ves, o ji per amžių amžius liks vieniša... Laikas keliauti į vestuves. Kaip ji elgsis? Ar mėgins išardyti vestuves dėl savo pačios laimės?3. „Ties jausmų riba“ („Walk the Line“, 2005)


Juostoje pasakojama biografinė istorija apie dainininką Johnny Cash ir jo meilės istoriją. Kai Johnny pirmą kartą pamatė June, suprato, kad mylės ją visą gyvenimą. Ir neklydo, nors abu buvo muzikantai ir juos gyvenimas ne visada glostė, jie išliko kartu. Net iš gyvenimo pasitraukė panašiu metu, pasakojama, kad Johnny, netekęs mylimos moters, tiesiog neištvėrė sielvarto ir paliko šį pasaulį beveik iškart po jos mirties.4. „Užrašų knygutė“ („The Notebook“, 2004)


Tikėtina, kad šį filmą jau matei. Tikėtina, kad jį matėme jau visos, bet, jei kyla noras pamatyti, ko gero, vieną romantiškiausių ir gražiausių meilės istorijų, tai kodėl gi nepažiūrėjus dar kartą? Filme jie susitinka, įsimyli, gyvenimas negailestingai juos išskiria, o vėliau sujungia... visiems laikams. Dar niekada nežiūrėjau šios juostos? Tada pasiimk nosinaičių.5. „Kai Haris sutiko Salę“ („When Harry met Sally“, 1998)


Viena linksmiausų romantinių komedijų apie vaikinų ir merginų santykius. Ar jie gali būti tik draugai? Viso filmo metu bandoma išsiaiškinti.6. „Kaip atsikratyti vaikino per dešimt dienų“ („How To Lose A Guy In 10 Days“,2003)


Ši romantinė komedija yra paradoksali. Planas sukuriamas vienas, tačiau absoliučiai viskas pasisuka ne taip, kaip tikėtasi, todėl labai smagu stebėti personažų pokytį ir bandymą išsisukti iš keistų ir juokingų situacijų. Apie ką filmas? Andie Anderson (Kate Hudson) dirba žurnale ir rašo moteriškas banalybes, tačiau jai šis darbas labai nepatinka. Mergina svajoja rašyti apie politiką ar ekonomiką, ji nori spręsti problemas. Po ilgų prašymų bei diskusijų, viršininkė jai prižada suteikti galimybę parašyti rimtesnį tekstą, jei ji atliks eksperimentą... Juoko dozė – garantuota, o filmas patiks ir jai, ir jam!7. „Prieš saulėtekį “ („Before Sunrise“ 1995)


Jaunas amerikietis keliaudamas į Bduapeštą traukinyje sutinka prancūzę, kuri patraukia jo dėmesį. Mėgstantis rizikuoti vaikinas pasiūlo merginai išlipti Vienoje ir su juo praleisti paskutinį vakarą Europoje. Mergina taip pat ne iš kelmo spirta, tad sutinka. Jų vakaras trunka keturiolika valandų. Ar to užteks jiems vienas kitą įsimylėti? Pažiūrėjus šį filmą širdy pasidarys gera ir ramu. Tad gal šiandien rinskiesi jį?8. „Laiko tiltas “ („About time“, 2013)


Šis filmas yra romantiškas, mielas, įdomus, su fantastikos prieskoniu, tačiau ne per saldus. Po vieno naujametinio vakarėlio Timui tėtis atskleidžia šeimos paslaptį, visi tos giminės vyrai gali keliauti laiku. Galbūt jie negali keisti istorijos dideliu mąstu, tam tikrus savo gyvenimo įvykius nulemti vis tik geba. Kaip Timas elgiasi sužinojęs tokį dalyką? Kiek kartų jis grįš atgalios, kad ištaisytų vieną ar kitą klaidą?Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis