Nepatikėsi, kas pakliuvo į jaunojo širdžių daužytojo akiratį (FOTO)

Šiandien jau nieko nebestebina amžiaus skirtumas, kalbant apie santykius. Ypač - pramogų pasaulyje, kur įžymybės stengiasi atrodyti itin jaunatviškos.

Ne išimtis - ir 36 metų garsioji aktorė Kate Hudson, kuri žiniasklaidos poruojama ne su bet kuo kitu, o su daugelio merginų svajone, dainininku Nicku Jonu (23 m.)!

Anot naujai iškeptos porelės artimų šaltinių, net trylikos metų skirtumas įžymybėms netrukdo bendrauti - jie romantiškai vakarieniauja prabangiuose restoranuose bei smagiai leidžia laiką mieste.

Nickas Jonas
Nickas Jonas
Vida Press
Kate Hudson
Kate Hudson
Vida Press

Garsiam pramogų portalui ET vienas šaltinis teigė, jog kartu matė Kate ir Nicką burkuojančius viename naktiniame klube. Ir tai tikrai nebuvo tik draugiškas bendravimas...

Na, tai, jog Kate iki šiol atrodo stulbinančiai, yra faktas. Daugelis net nepasakytų, jog garsi aktorė jau senokai perkopė trisdešimtmetį.

Kate Hudson
Kate Hudson
Vida Press

Regis, kartojasi Justino Bieberio bei Kourtney Kardashian situacija (šią tariamą porą skyrė net 15 metų), tačiau Nickas Jonas ne kartą pripažino, jog į santykius žiūri rimtai, todėl ir Kate jam turbūt nėra tik vienadienis aistros objektas.

Tačiau tai, jog pramogų pasaulyje tampa populiarus jaunesnio vaikino ir vyresnės moters duetas, akivaizdu daugeliui.

O ką tu manai apie šią naujai užsimezgusią draugystę?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis