Merginų dievinama aktorė prisipažino: ją slegia vienas dalykas (FOTO)

Retai kada stebint mėgstamą serialą įsijaučiame ne į serialo herojų išgyvenimus, o į vaidinančių aktorių jausmus. Merginų dievinamo serialo „Pretty Little Liars“ žvaigždutė Lucy Hale (26 m.) atskleidė, jog ji besifilmuojant seriale ne visada jautėsi gerai.

Nepasitikėjimas savimi ir nesaugumo jausmas - būtent tai jautė dailioji aktorė, kurią tik pradėjusią vaidinti pasaulinio pripažinimo sulaukusiame seriale užplūdo neigiami jausmai.

Pasirodo, mergina neužtikrintai jautėsi, nes... buvo mažo ūgio! „Dirbau (ir dirbu) su aukštomis, manekeniškų duomenų merginomis, todėl visuomet jaučiausi tokia mažutė ir nepastebima“, - portalui Seventeen pasakojo aktorė.

Merginos ūgis iš tiesų nedidelis - vos 1, 57 cm.

Lucy Hale
Lucy Hale
Vida Press

Anot merginos, išgyvenimai dėl mažo ūgio ją slėgė ir paauglystėje. „Buvo laikotarpis, kai nuolat savęs klausdavau - kas su manimi negerai? Mokykloje mergaitės už mane buvo visomis keturiomis galvomis aukštesnės, o aš buvau tokia miniatiūrinė“, - sakė Lucy.

„Pretty Little Liars“ komanda
„Pretty Little Liars“ komanda
Vida Press

Anot merginos, mokykloje jai teko išgirsti ir piktas replikas dėl jos mažo ūgio, todėl ji dėl to labai išgyveno. Tiesa, šiuo metu Lucy - viena garsiausių ir labiausiai jaunų merginų sekamų žvaigždučių, kuri išsiskiria ne tik nuostabia išvaizda, bet ir nuoširdžiu bendravimu.

Anot Lucy, šiandien ji pagaliau jaučiasi savo vietoje ir visai nenuogąstauja dėl mažo ūgio. Juk ne visi gimė vienodi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis